İndirimdekiler
Organik Ürünler
Meyve, Sebze ve Yeşillik

Doğal Olana Yolculuk: Gurmenin Sepeti

Hızlı şehirleşmenin getirdiği dezavantajlarla beslenme alışkanlıkları artık değişiklik göstermekte. Betonlaşmanın bir sonucu olarak ekili alanlar azaldığı için taze ve doğal olan gıdalara erişimimiz de gittikçe zor hale geliyor. Doğal olan gıdalara ulaşma konusu artık meşakkatli bir süreç olduğundan, marketlerde yaşanan stok sıkıntısı, bayatlık, tam bir besleyicilik sağlamayan donmuş ürünler gibi olumsuzluklar insanları sağlıksız bir beslenmeye itiyor.

Peki, öğünlerinizde dalından yeni koparılmış gibi taptaze sebze ve meyvelerinizi yemek harika olmaz mıydı? Bayatlamamış, bozulmamış, hiçbir koruyucu eklenmemiş hatta organik tarım kurallarıyla yetiştirilmiş gıda ürünlerine ne derdiniz? Üstelik tüm bu ürünlere en taze şekilde hemen erişebilseydiniz, nasıl olurdu? Tüm bu sorulara çözüm üretmek için yola çıkan Gurmenin Sepeti, ihtiyaçlarınızı tam olarak kavrıyor her bir gıda ürününün, en katkısız ve doğal haliyle mutfaklarınıza gelmesini sağlıyor. Doğallığın tek bir kıstas olmadığı, hem taze hem lezzetli hem de Organik Gıda Ürünlerinin aynı çatı altında buluştuğu GurmeninSepeti.com online satış platformu sizin için şimdi yayında. En doğal olana 24 saat gibi kısa bir sürede ulaşmanızı sağlayacak sitemizde marketlerde ve manavlarda kolayca bulamadığınız çeşitleri en taze haliyle bulabilir online siparişinizi kolayca verebilirsiniz. Ürün gamımız ise oldukça geniş. Taze meyve sebzelerin yanı sıra, organik sertifikalı gıda ürünleri, anne ve bebek sağlığını gözeten doğal gıdalar ile gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz zeytinyağı ve bal çeşitleri de mutfak ihtiyacınızın tümünü karşılayabilmeniz amacıyla satışa sunulmuştur.
 

"Yaşatan Poşetler” İle Taptaze Bir Teslimat

Dünya Sağlık Örgütü’nün gıda poşetleme konusunda önerdiği “yaşatan poşet” teknolojisi, özellikle tazeliğini hemen yitiren yeşillikler ve sebzeler için harika bir koruma vadediyor. Yiyeceklerin bayatlamasını 10-12 güne kadar erteleyen bu özel poşetler, ürünlerin sizlere dalından koparıldığı gündeki doğallığıyla ulaşmasını sağlıyor.

Taptaze ve Doğal, Çeşit Çeşit Meyve Seçeneği

Aradığınız, bulamadığınız ya da erişemediğiniz birçok meyveyi en taze haliyle sunan Gurmenin Sepeti, verimli topraklarda ve mevsiminde yetiştirilmiş en değerli ürünleri kapınıza kadar getiriyor. Lezzetini kaybetmemiş Doğal Meyvelerin sizlere taptaze ulaşmasının sırrı ise yaşatan poşetler ile yaptığımız özenli teslimatlar. Marketten ya da manavdan meyveleri tek tek seçip evinize henüz getirmişsiniz hissi yaşayacağınız kaliteli bir tedarik süreci sizleri bekliyor. 

Özlenen Doğal Sebzeler ve Yeşillikler

Gıda temininde önemli bir nokta olan güvenilir üreticilerden özenle tedarik edilen Doğal Sebze ve yeşillikler, tazeliğini yitirmeden 24 saat içinde evinize ulaştırılır. En büyük özeliğimiz ise hazır stok kullanmıyor oluşumuz. Siparişinizden hemen sonra üreticisinden temin edilen gıda ürünlerini hiç vakit geçirmeden tazeliği uzun süre saklayan “yaşatan poşetlerimiz”e koyuyor ve size doğru yola çıkarıyoruz.  

Organik Sertifikalı Lezzetler

Organik, sağlıklı ve yöresel olan sertifikalı gıda maddeleri de ürün yelpazemizde satışta olan ürünlerden. Gurmenin Sepeti garantisiyle size ulaşan her bir organik gıda, üretimin her aşamasına hâkim olduğumuz, tazelik ve hijyen standartlarını sağlayan katkısız ürünlerden oluşuyor. Yetiştirilme sürecinde gerekli tarım kurallarına uyulan ve iç rahatlığıyla tüketilebilecek olan organik ürünlerimiz en taze şekilde mutfaklarınıza geliyor. Marketlerde uzun süreler alan ürün değerlendirme, fiyat karşılaştırma gibi sıkıntılardan sizi kurtaran firmamız hızlı bir teslimat politikasına sahip. Bu şekilde, bayatlamış ya da bozulmuş ürün almak, kargo beklemek gibi dertlerle uğraşmak zorunda değilsiniz. 
 

Sağlıklı yaşayan, egzersizlerine azami önem veren kişilerin yaşam standartlarını karşılayacak organik atıştırmalıklar, kuru yemişler, müsli ve ezme çeşitleri ile katkısız kahvaltılıklar organik kategorimizde sizleri bekliyor. Öğünlerinize sağlık ve tam bir besleyicilik sunan makarna, baharat, bakliyat, salça ve yemek soslarına da başlık altında kolayca erişebilirsiniz. 
 

Zeytin ve Zeytinyağı İçin En Doğal Seçimler

Organik tarım kurallarıyla yetiştirilen zeytinlerden özenle üretilen, besleyici ve antioksidan özelliğini yitirmemiş Organik Zeytinyağı çeşitleri de ürün yelpazemizde yerini alıyor. Hasadından sonra hiç bekletilmeden sıkılan zeytinlerin enfes kokusunu ve lezzetini barındıran %100 soğuk sıkım zeytinyağlarımızı da başlık altında inceleyebilirsiniz. Geleneksel zeytinyağı lezzetini özleyenler için katkısız ve özenli bir üretim sürecinden geçen ürünlerimiz 24 saat içinde teslim ediliyor.
 

Tazelik ve Doğallık Garantisi Gurmenin Sepeti’nde 

Yemek soslarından bakliyat çeşitlerine, kuru yemişlerden kahvaltılık ürünlere kadar birçok doğal ürün Gurmenin Sepeti’nde sizleri bekliyor. Sitemiz, yeşillik, sebze ve meyve gibi bozulabilirliği yüksek ürünleri bile stokta tutmadan hızlı bir teslimat politikası doğrultusunda çalışmaktadır. Ürün çeşitliliği, tazelik, nitelik, lider markalar ve orijinal tatlar konusunda nokta atışı çözümler sunan online manavımızla sofralarınız artık güvence altında. Alışverişe saatler harcamak istemeyen kullanıcılara hitap eden GurmeninSepeti.com 7 gün 24 saat faal şekilde online alışverişi mümkün kılıyor. Erişilebilir fiyatlar, güvenli ödeme protokolü, kullanıcı dostu site tasarımı ve güler yüzlü alışveriş fırsatı da size sunulan ekstra avantajlar arasında.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR