Kuru Soğan (1Kg Paket)
Kuru Soğan (1Kg Paket)

Kuru Soğan (1Kg Paket) (SB-018)

Fiyat : ₺3,95(KDV Dahil)

Kuru Soğan Bir Anadolu Geleneği

Yemeklerin en leziz tadına kavuşmasını sağlayan soğan eşsiz lezzetiyle aynı zamanda tarhana yanında en güzel katıktır. Şimdi bu güzel Anadolu lezzetini en taze haliyle tüketmek için kuru soğan siparişi verin. Anadolu’nun eşsiz tadına istediğiniz anda kavuşun.

Kuru Soğan Faydaları ve Kullanımı

Saya saya bitiremeyeceğimiz kuru soğan faydaları arasında yer alanlar şunlardır:

  • Yüksek tansiyonu önleyerek kalp sağlığını koruması açısından soğanın gün içinde yemekler yanında tüketilmesi önerilir.
  • Antioksidan kaynağı olması sebebiyle vücut direncini arttırıp hastalıklara karşı güçlü bir bariyer oluşturur.
  • Enfeksiyon oluşumunu engellemesi açısından oldukça yararlı bir besindir.
  • Kanı sulandırmaya, temizlemeye, iltihap söktürmeye yardımcıdır.

Kullanımı

Kuru soğan siparişi vererek siz de doğal kuru soğan lezzetini bütün yemeklerinizde en hakiki şekilde kullanabilirsiniz. Kokusunun ve lezzetinin kendine özgülüğü soğanın doğallığını anlamanızı sağlar. Salatalarda, yemeklerde, çorbalarda kullanılarak vücuttaki pek çok rahatsızlığın önlenmesine yardımcı olabilir.

Hormonsuz Kuru Soğan Siparişi

Hormonsuz olması bir sebzenin sağlığa yararlı olabilmesi için en temel şartlardan biridir. Hormon kullanılarak yetiştirilen soğan sağlık yerine hastalık getirir. Bu nedenle sizin için en kaliteli sebze seçeneklerini bir araya getiren Gurmenin Sepeti, katkısız soğan lezzetini evlerinize ulaştırır.

Uygun Fiyata Kuru Soğan Siparişi

Uygun fiyata kuru soğan siparişi vererek siz de hem sağlığınızı hem bütçenizi koruyabilirsiniz. Sağlıklı ve organik diyerek çok yüksek meblağlara satılan meyveler ve sebzeler cebinizden çok fazla harcama yapmanıza yol açar. Ancak Gurmenin Sepeti sağlığınız kadar bütçenize de önem verir.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Pratik bir sipariş ile dilediğiniz kadar kuru soğan siparişi verebilirsiniz. Gurmenin Sepeti online manav sizin için sevdiğiniz doğal soğan lezzetini en taze haliyle kapınıza getirir. Yaşatan poşet teknolojisi ile tanıştınız mı?

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!