Kabak (1Kg Paket)
Kabak (1Kg Paket)

Kabak (1Kg Paket) (SB-011)

Fiyat : ₺24,95(KDV Dahil)

Kabak Sakinleştirici Yeşil Lezzet

İster çiğ ister pişmiş olsun ama her zaman taze olsun. Kabak kalori açısından düşük özellikli bir besin maddesidir. Bu nedenle diyet yemeklerinde sıklıkla kullanılır. Ama yağlı kızartmalar sevenler de kabaktan vazgeçemeyenler arasındadır. Kendine özgü sulu yapıya sahip olması nedeniyle tadına doyulamayan ferah bir yemek çeşididir. Şimdi kabak siparişi vererek siz de bu enfes lezzetin farkına varabilirsiniz.

Kabak Faydaları ve Kullanımı

Doğal ve taze kabak lezzetine doyamayanların ne kadar da doğru bir tercih yaptığını söyleyebiliriz. Çünkü kabak faydaları, kendinden hiç de beklenmeyecek kadar fazla… İşte bu faydalar:

  • Kabak katarakt oluşumuna engel olmasıyla göz için önemli bir besindir.
  • İçindeki magnezyum sayesinde kemik gelişimini güçlendirmeye yardımcıdır.
  • Solunum yolları ile ilgili hastalıklardan korunmaya, alerjik bünyelerin yaz mevsimini daha rahat atlatmasını sağlamaya yardımcı olması kabağın bir başka faydasıdır.

Kullanımı

Kullanımı açısından oldukça yaratıcı tarifler bulunan sebze, haşlanarak, çorbası yapılarak, çiğ halde salatası yapılarak tüketilebilir. Bunun dışında ise mücveri yapılan kabak, baharat ve çeşitli çeşnilerle zenginleştirilerek daha muazzam bir lezzete ulaşabilir. Fit kalmak için şimdi siz de taze kabak siparişi verin.

Taze Kabak Siparişi

Gurmenin Sepeti size özel topraktan sofraya gelmiş kadar taze lezzetleri ile sağlınıza yatırım yapmanız için var. Taze kabak siparişi vererek siz de tadından yenmeyecek en güzel mevsim salatalarını, kıymalı kabak yemeklerini yapabilirsiniz.

Uygun Fiyata Kabak Satın Al

“Uygun fiyata kabak satın al!” diyerek hem zahmete girmeden hem de uygun fiyata kabak lezzetine ulaşabilirsiniz. Dışarıda birçok yerde alabileceğiniz kabak çeşidi bulunmasına rağmen, adresinize teslim edilecek, taze ve katkısız kabak tadı en şahane olanı…

Doğal Lezzet Güvenli Teslimat

“Kabak siparişi ver!” diyerek taze kabak tadının eşsiz lezzetini hem ailenize hem sevdiklerinize hem çocuklarınıza güvenle yedirin. Yaşatan poşet teknolojisi ile gelen sağlık, bu lezzetten vazgeçememenizi sağlayacak.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!