Havuç (1Kg Paket)
Havuç (1Kg Paket)

Havuç (25 Kg Kasa) (SB-009)

Fiyat : ₺20,00(KDV Dahil)

Havuç Gözlerin Dostu

Turuncu, uzun ve üçgenimsi bir silindir şeklinde olan havuç, A vitamini açısından zengin olmasıyla göz dostu olarak ifade edilebilir. Tatlımsı tadı ile seveni çok olan havucun Türk mutfağında kullanım alanı hayli geniştir. Taze ve doğal sebze almak isteyenler ise Gurmenin Sepeti sebze kategorisinden rahatlıkla havuç siparişi verebilirler.

Havuç Faydaları

Turuncu bir vitamin bombası ve çok işlevsel bir sebze olan havuç faydaları:

  • A, B, C, D, E gibi birçok vitamini bir arada bulundurur. Çok zengin bir içeriğe sahip olması dolayısıyla oluşabilecek pek çok hastalığa karşı önleyici etkisi vardır.
  • Lif bakımından zengin bir sebzedir.
  • Genellikle ekmeksiz olarak tüketilmesi kilo kontrolü sağlamak isteyenler için tavsiye edilir.
  • Beta karoten bakımından zengin olan havuç, düzenli olarak tüketilerek kanseri önlemeye yardımcıdır. Özellikle de kolon ve meme kanseri hastalıklarına karşı koruyucudur.

Kullanımı

Havuç en lezzetli salataların malzemesi olarak tercih edilebilen en sağlıklı sebze seçeneklerinden biridir. Havuç mevsim salatalarında kullanılır, sebze çorbalarında, mercimek çorbasında ve en şahane kızartma yemeklerinde tercih edilir. Şimdi havuç siparişi vererek bu leziz ve doğal sebze lezzetiyle bir an önce tanışabilirsiniz.

Taze Havuç Siparişi

Taze havuç siparişi için şimdi Gurmenin Sepeti üzerinden vereceğiniz talimatla en kısa sürede hormonsuz taze sebze yemenin keyfini sürün.

Uygun Fiyata Havuç Satın Al

Tazeliği ve doğalığı kadar önemli olan bir diğer şey de sebzelerin uygun fiyata satın alınabilmesidir. Uygun fiyata havuç satın al, seçeneği ile sebze yemeklerini daha lezzetli hale getirebilirsiniz.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Hızlı sipariş oluşturma özelliği ile Gurmenin Sepeti üzerinden en taze sebzeleri tazeliği bozulmadan teslim alabilirsiniz. Şimdi havuç siparişi verin! Yaşatan poşet teknolojisinin inanılmaz mucizesiyle tanışın!

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın! 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR