Kavun (2Kg Ort)
Kavun (2Kg Ort)

Kavun (3Kg Ort) (MS-011)

Fiyat : ₺89,95(KDV Dahil)

KAVUN                                                

Mis Kokulu Kavun

Kavun, özellikle kokusundan tanınan, yumuşak, tatlı ve sulu bir meyvedir. Golf topu büyüklüğünde içi çekirdekli ve harika tada sahip olan meyve, yaz aylarının sıcak günlerini serinletmeye yardımcıdır.

Kavun Faydaları ve Kullanımı

Tadına doyulmayan kavunun faydaları:

  • Kahvaltıda yenildiğinde tok kalma süresini uzatmaya yardımcıdır.
  • Lif oranı yüksek olan meyve, gün içinde birkaç dilim tüketildiğinde kabızlık sorunun çözümünde yardım eder.

Kullanımı

Hoş kokulu baldan tatlı kavun, genellikle dilimlenerek çiğ halde tüketilir. Meyve salatalarında kullanılabilen kavun, meyve suyu ve gazoz yapımında da kullanılmaya uygundur. Kavun da karpuz gibi çekirdeği ile birlikte mikserlenerek buzlukta dondurulabilir. Böylece dondurma niyetine yenerek sıcak havalarda güzel bir serinleme yöntemi olarak tercih edilebilir.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Kavun, katkısız ve doğal lezzetiyle tek başına yenerek sağlıklı bir ara öğün yerine geçebilir. Ancak kendisi kadar çekirdeği de büyük faydalıdır. Bu nedenle çekirdeğinin günde bir bardak kadar tüketilmesi bu sayede idrar yollarının temizlendiği ifade edilir.

Taze Kavun Siparişi

Kokusunun bile içinizi kıpır kıpır ettiği yediğinizde ise kendine has tatlı ve hoş aromasıyla mutluluk veren meyve, taze ve katkısız olduğunda çok daha keyifle yenir. Taze kavun ve diğer meyve seçeneklerinden oluşturacağınız sipariş ile hem ailenize hem kendinize yaz aylarının en güzel meyve seçeneklerinden güzel bir şölen oluşturabilirsiniz.

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Doğal kavun tadının kaybedilmemesi için hangi hava şartında olursa olsun meyvenin bozulmadan teslim edilmesi önemlidir. Bu nedenle özel soğutma koşullarında ve özel yaşatan poşet muhafazası ile meyvelerinizin adresinize gelmesini sağlamaktayız. Şimdi sipariş verin doğal meyve lezzetiyle kısa sürede buluşun.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın! 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR