İstiridye Mantarı (700gr)
İstiridye Mantarı (700gr)

İstiridye Mantarı (350gr) (SB-010)

Fiyat : ₺19,95(KDV Dahil)

İstiridye Mantarı Leziz ve Zarif

Yemeği yapılan, görünümüyle ve tadıyla fark yaratan lezzetlerden biri İstiridye Mantarı olarak bilinir. Doğanın saklı lezzetlerinden biri olan İstiridye mantarı siparişi ile en doğal ve taze mantar tadının keyfini çıkarabilirsiniz. Mantardan vazgeçemeyenler için Gurmenin Sepeti harika lezzete sahip ağaç kavuklarında yetişen bu eşsiz güzelliği sizinle buluşturuyor.

İstiridye Mantarı Faydaları

Antibakteriyel özellikte olması sayesinde özellikle bakteri kaynaklı hastalıkları önlemeye yardımcıdır. Ayrıca istiridye mantarı faydaları arasında:

  • Kolesterolü dengelemesi önemli bir özelliğidir.
  • Antioksidan özelliği bulunması dolayısıyla hücrelere zarar veren serbest radikallerle mücadele etmeye yardımcıdır.

Kullanımı

Kullanımına gelecek olursak İstiridye mantarı, börek, gözleme gibi farklı lezzetlerin içinde harika bir malzeme olabilir. Bunun dışında kurutulup öğütülebilmesi sayesinde ekmek yapımında tercih edilebilir. Zeytinyağlı yemeği yapılarak afiyetle yenebilir. Şimdi bu harika lezzetle tanışmak için siz de istiridye mantarı siparişi verin.

Taze İstiridye Mantarı Siparişi

Tazeliği ile ön plana çıkan sebzeler, her zaman öncelikli olarak tercih edilir. Taze istiridye mantarı siparişi de bu nedenle Gurmenin Sepeti sebze seçenekleri arasında sıklıkla talep görür. Harika kavak mantarı tadını özleyenler ve bu lezzetten vazgeçemeyenler için doğal ortamından toplanıp gelen mantarlar, adresinize kolayca ulaşır. Şimdi mantarı siparişi verin, bu müthiş mantar lezzetini kaçırmayın.

Uygun Fiyata İstiridye Mantarı Satın Al

Uygun fiyata istiridye mantarı satın al, avantajıyla Gurmenin Sepeti size en taze lezzetleri bütçenize uygun rakamlarla sunar. Şimdi vereceğiniz siparişler en kısa sürede adresinize ulaştırılır. Evinizden dışarı bile çıkmadan doğal mantar tadıyla buluşabilirsiniz.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Hızlı olduğu kadar güvenli olması, özellikle de yiyecek alışverişi yapılan bir platform için daha da önemlidir. Çünkü doğal ve katkısız lezzete sahip olması dışında sebzelerin taze ve hasarsız şekilde ulaştırılması gerekir. Şimdi Gurmenin Sepeti’nden istiridye mantarı sipariş verin, yaşatan poşet mucizesi ile tanışın.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!