Yerli Muz (1Kg Paket)
Yerli Muz (1Kg Paket)

Yerli Muz (1Kg Paket) (MS-025)

Fiyat : ₺15,95(KDV Dahil)

Anamur Güzeli Yerli Muz

Muz, çok severek yenilen lifli ve sarı renkli muhteşem bir meyvedir. Daha ilk ısırığı aldığınız anda yumuşak ve tatlı meyve lezzetinin büyüsüne kapılırsınız. Yerli muz, ithal muza göre çok daha küçüktür. Ancak doğal aroması ile son derece lezzetlidir.

Yerli Muz Faydaları ve Kullanımı

Eşsiz lezzete sahip olan yerli muz faydaları açısından da zenginliği ile ön plana çıkar:

İshale iyi gelen özelliği ile muz, oldukça işlevsel bir meyvedir.

Tadındaki muazzam lezzet yanında protein kaynağı olması açısından kas ve kemik gelişimini destekleyici özellik taşır.

Muz, demir açısından zengin bir meyve olduğu için kansızlıkla mücadele etmeye yarımcıdır.

Kullanımı

Muz, taze meyve lezzetinin en güzel halinde, meyve salatalarında tercih edilebilir. Meyve suyu karışımlarında ya da çeşitli pasta, tatlı tariflerinde kullanılabilir. Yerli muz, kahvaltılara bal ile karıştırılarak harika bir tatlı kahvaltılık alternatifi haline gelir.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Sağlıklı beslenme önerileri arasında yerli muzla hazırlanabilecek olan bir kakaolu süt tarifi var… Muzu süt ve kakao ile birlikte mikserlenerek harika bir tatlı içecek ve ara öğün oluşturulabilir. Bir diğer sağlıklı alternatif ise muz ve kuruyemişlerden yapılan sağlıklı kurabiye çeşitleridir.

Taze Yerli Muz Siparişi

Yerli muz lezzetini en doğal haliyle yemeniz için Gurmenin Sepeti size özel saklama koşulları oluşturmuştur. Katkısız ve koruyucu olmaksızın satın alabileceğiniz taze meyveler ile gerçek meyve tadının keyfine varabilirsiniz.  

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Taze meyve siparişi sonrasında siparişinizi en kısa sürede adresinize ulaştırmak üzere hazırlıklara başlıyoruz. Meyvelerinizi özel korumalı yaşatan poşetlerde taşıyarak bozulmalarını ve çürümelerini engelliyoruz. Siz tüketirken de buzdolabında bu poşetler aracılığıyla meyvelerin çok daha uzun süre dayandığını gözlemleyebilirsiniz. Şimdi sipariş verin Gurmenin Sepeti, adresinize getirsin.  

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!