Yağlı Sele Zeytin (Vakumlu) (300 Gr)
Yağlı Sele Zeytin (Vakumlu) (300 Gr)

Yağlı Sele Zeytin (Vakumlu) (300 Gr) (Z001)

 

Yağlı Sele Zeytin (Vakumlu) (300 Gr)

Ürün Hakkında

Ekoloji Market Organik Yağlı Sele Zeytin normal tuzlu, etli ve küçük çekirdekli bir zeytindir. Herhangi bir koruyucu, sertleştirici ve renklendirici içermez.

Geleneksel ve doğal üretilen zeytinlerin ccılığının giderilmesi ve olgunlaştırılması için tuz kullanılır ve yeme olgunluğuna Getirilir.

Koruma ve Kullanma Şekli

Aldığınız zeytinin içerisinde bir miktar zeytinyağı Bulunmaktadır.Haftada 1-2 Kez Çevirirseniz Yağ Zeytinlere Temas Eder ve Zeytinin Kuruma ve Küflenmesini Önler.Tabağa Aldığınız Zeytinin Üzerine de Yine Zeytinyağ Döküp Servis Edebilirsiniz.

Özellikler

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Organik Ürün Sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Alacağınız ürünler 1 gün (Pazar günü hariç) içerisinde adresinize teslim edilir. Harika tatlardaki özenle seçilmiş ve üretilmiş organik ürünlere, eve taşıma zahmetine girmeden kolayca ulaşmanız, Gurmenin Sepeti’nden alışveriş yapmanız için en önemli nedenlerdir. Online Ekoloji Market Organik Yağlı Sele Zeytin siparişi vererek harika yemeklerin tadını çıkarın. Aynı zamanda özel korumalı paketlerde korunaklı ve güler yüzlü teslimatın keyfini sürün.