Ekoloji Market Tam Siyez Tel Şehriye (250 gr.)
Ekoloji Market Tam Siyez Tel Şehriye (250 gr.)

Ekoloji Market Tam Siyez Tel Şehriye (250 gr.) (SÜ001)

Ekoloji Market Organik Tam Siyez Tel Şehriye (250 gr.)

 

Ürün Hakkında

Nesli tükenmekte iken tekrar üretimine başlanan, genetiği korunmuş eski bir tahıl türü olan siyez buğdayının özellikleri saymakla bitmiyor. Gluten oranının en düşük olduğu buğday çeşitlerinden olan siyez buğdayı bütün halde taş değirmenlerde öğütülüyor, besin değerleri kaybolmadan sofralarınıza kadar geliyor. Lifler bakımından zengin olan, dolayısıyla hazmı da kolaylaştıran siyez unundan yapılan yiyecekler ise damak tadınızı tam olarak karşılıyor. Organik tarım kurallarıyla üretilen ve tamamen katkısız Ekoloji Market Organik Tam Siyez Tel Şehriye ürünümüz şimdi satışta. Sofralarınızda sağlığı ve lezzeti aynı anda yaşayın. Online sipariş imkanı da sizleri bekliyor. 

 

Özellikler:

Tel şehriye esasen bir makarna çeşidi olup, katkı maddeleri olmadan üretildiğinda çok yararlı bir besin kaynağıdır. Karbonhidrat, mineral ve vitaminler konusunda oldukça iyi bir besin kaynağı olan organik tel şehriye, Ekoloji Market kalitesi ile sofranızda başlıca bir yemek ya da pilavlarınıza eşlik etmek için sizleri bekliyor!

İçindekiler: Organik Tam Siyez Unu, İçme Suyu. Alerjen: Gluten içerir.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL  organik ürün sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

 

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Alacağınız ürünler 1 gün (Pazar günü hariç) içerisinde adresinize teslim edilir. Harika tatlardaki özenle seçilmiş ve üretilmiş organik ürünlere, eve taşıma zahmetine girmeden kolayca ulaşmanız, Gurmenin Sepeti’nden alışveriş yapmanız için en önemli nedenlerdir. Online Ekoloji Market Organik Zeytinyağı siparişi vererek harika kızartmaların, yemeklerin, hamur işlerinin tadını çıkarın. Aynı zamanda özel korumalı paketlerde korunaklı ve güler yüzlü teslimatın keyfini sürün.