Ekoloji Market Tahin Helvası Sade (250 gr.)
Ekoloji Market Tahin Helvası Sade (250 gr.)
Ekoloji Market Tahin Helvası Sade (250 gr.)

Ekoloji Market Tahin Helvası Sade (250 gr.) (TH001)

Fiyat : ₺34,95(KDV Dahil)

Ekoloji Market Tahin Helvası Sade (250 gr.)

Ürün Hakkında

Türk damak tadını dünyaya yansıtan ve dünyada Türk halkına özgü olarak bilinen tahin helvası birçok ülkede Türk balı, Türk tatlısı ve Türk tahin helvası olarak adlandırılmaktadır. Türkiye'de bir ilk olarak şekersiz organik tahin helvası Ekoloji Market tarafımızdan üretilmiştir. Şeker veya yapay tatlandırıcı gibi malzemeler içermeyen ve elma suyu konsantresi ile tatlandırılan helvamızı hem yetişkinler hem de çocuklar güvenle tüketebilir. İçerisinde uzmanlar tarafından da çokça faydası olduğu açıklanan 'Çöven' bitkisi vardır. Siz de kahvaltılarınızı taçlandırmak için organik ve şekersiz tahin helvasını denemelisiniz. Ekoloji Market Organik Tahin Helvası için online sipariş oluşturmanız yeterli. 

Özellikler

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Organik Ürün Sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Alacağınız ürünler 1 gün (Pazar günü hariç) içerisinde adresinize teslim edilir. Harika tatlardaki özenle seçilmiş ve üretilmiş organik ürünlere, eve taşıma zahmetine girmeden kolayca ulaşmanız, Gurmenin Sepeti’nden alışveriş yapmanız için en önemli nedenlerdir. Online Ekoloji Market Organik Tahin Helvası (Sade) siparişi vererek harika yemeklerin tadını çıkarın. Aynı zamanda özel korumalı paketlerde korunaklı ve güler yüzlü teslimatın keyfini sürün.