Ekoloji Market Tahin (300 gr.)
Ekoloji Market Tahin (300 gr.)

Ekoloji Market Tahin (300 gr.) (TH002)

Fiyat : ₺59,95(KDV Dahil)

 

Ürün Hakkında

 

Ekoloji market organik tahin saf susamın kavrulmasıyla üretilmektedir. İçerisinde bulundurduğu çok sayıda Çinko, Potasyum, Magnezyum gibi mineraller ve içerdiği E vitamini sayesinde bağışıklık sisteminin güçlendirici etkiye sahiptir ve saç dökülmelerine karşı etkilidir. Yüksek miktarda kalsiyum içerdiğinden dolayı kemik gelişimine katkı sağlar. Anne sütünü artırır. Damar hastalıklarına iyi gelir. Mide rahatsızlıklarına tedavisinde etkilidir. Sanılanın aksine, metabolizmayı hızlandırarak sağlıklı kilo vermeye yardımcı olur. Tahindeki o kavrulmuş susam kokusunu hissetmek için tamamen doğal, ilave katkı ve koruyucu madde içermeyen Ekoloji Market Organik Tahini tercih edebilirsiniz. Tahinden bu kadar bahsetmişken pekmezle olan muhteşem uyumundan da bahsetmeden geçemeyiz. Kahvaltılarınızda veya ara öğünlerinizde güvenle ve lezzetle tüketeceğiniz Ekoloji Market Organik Tahin için online sipariş oluşturmanız yeterli. 

Özellikler

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Organik Ürün Sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Alacağınız ürünler 1 gün (Pazar günü hariç) içerisinde adresinize teslim edilir. Harika tatlardaki özenle seçilmiş ve üretilmiş organik ürünlere, eve taşıma zahmetine girmeden kolayca ulaşmanız, Gurmenin Sepeti’nden alışveriş yapmanız için en önemli nedenlerdir. Online Ekoloji Market Organik Tahin siparişi vererek harika yemeklerin tadını çıkarın. Aynı zamanda özel korumalı paketlerde korunaklı ve güler yüzlü teslimatın keyfini sürün.