Starking Elma (1Kg Paket)
Starking Elma (1Kg Paket)

Starking Elma (1Kg Paket) (MS-023)

Fiyat : ₺14,95(KDV Dahil)

Parlaklığı ile Meşhur Starking Elma

Parlak, kırmızı renkli, yemesi oldukça keyifli, kütür kütür sulu elma çeşidi starking elma olarak bilinir. Kırmızı meyveler sınıfında yer alan bu elma türü, tatlı olması sebebiyle hem çok sevilir hem de yaz kış tüketilebilir. Sert sulu yapısı ile bir kez yiyenin bir daha unutamayacağı ağız sulandıran lezzet sağlık açısından sayılmakla bitmeyen faydalara sahiptir.

Starking Elma Faydaları ve Kullanımı

  • Safra kesesi dostu olan elma, safra kesesi taşlarını önlemenin dışında şu faydalara sahiptir.
  • Starking elma, diyabetle mücadelede bir numaralı savaşçılar arasındadır.
  • Beyni güçlendirerek Alzheimer hastalığının oluşumuna karşı korur.
  • Kabuklu olarak tüketildiğinde lifli yapısı ile hem ishal hem de kabız oluşumunu engellemeye yardımcıdır.

Kullanımı

Starking elma kullanımı, en sık haliyle taze halinde kullanımıdır. Ancak kurutularak ve buzlukta dondurularak çerez yerine tüketilebilir. Elmalı turta ve çeşitli tatlılarda kullanılabilir.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Elma kullanımı sağlıklı beslenme önerileri içinde elmanın suyunu sıkarak taze halde tüketilmesi ve elmanın taze olarak yenmesi şeklindedir. Bunun haricinde salatlarda elma kullanılarak ters köşe ve harika bir lezzet yakalanması mümkündür.

Taze Starking Elma Siparişi

Elma siparişinde tazelik ve doğallık, bütün diğer meyvelerde olduğu gibi son derece önemlidir. Bu nedenle güvenilir bir adresten taze starking elma sipariş etmek gerekir.

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Gurmenin Sepeti sizin için en leziz elma seçeneklerini sipariş edin diye stoklarında bulundurur. İstediğiniz zaman hızlıca sipariş vererek siz de sert ve sulu elma lezzetiyle kendinize ziyafet çekebilirsiniz. En harika elma lezzetini kolayca sipariş ederek tazeliği hiç bozulmadan muhafaza edin diye size yaşatan poşet ile hizmet sunuyoruz.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!