Ekoloji Market Soğuk Sıkım Zeytinyağı (250 ml.)
Ekoloji Market Soğuk Sıkım Zeytinyağı (250 ml.)

Ekoloji Market Soğuk Sıkım Zeytinyağı (250 ml.) (Y006)

Fiyat : ₺30,00(KDV Dahil)

Ekoloji Market Organik Zeytinyağı 

 

Ürün Hakkında

Gurmenin Sepeti farkıyla sunduğumuz Ekoloji Market Organik Zeytinyağı ürünümüz sağlıklı yaşamayı ilke edinmiş kişiler için ideal bir alternatif. Yüksek standartlarda yetiştirilen ve yetişme sürecinde kimyasal hiçbir madde kullanılmayan zeytinlerden üretilen zeytinyağı ürünümüz tam bir besleyicilik vadediyor. Yeni hasat zaytinlerin hiç bekletilmeden soğuk press yöntemiyle sıkılmasıyla elde edilen, antioksidan özelliğini ve enfes kokusunu kaybetmeden beğeninize sunulan bu özel zeytinyağını kaçırmayın.  Yemeklerinize sağlığı ve doğallığı bir arada kazandırmak için online siparişinizi oluşturmanız yeterli.

 

 

Özellikler

 

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Organik Ürün Sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

 

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Alacağınız ürünler 1 gün (Pazar günü hariç) içerisinde adresinize teslim edilir. Harika tatlardaki özenle seçilmiş ve üretilmiş organik ürünlere, eve taşıma zahmetine girmeden kolayca ulaşmanız, Gurmenin Sepeti’nden alışveriş yapmanız için en önemli nedenlerdir. Online Ekoloji Market Organik Zeytinyağı siparişi vererek harika kızartmaların, yemeklerin, hamur işlerinin tadını çıkarın. Aynı zamanda özel korumalı paketlerde korunaklı ve güler yüzlü teslimatın keyfini sürün. 

 

Neden Ekoloji Market Organik Zeytinyağı?

Türkiye' de tek olan Ladolia zeytin çeşidine ev sahipliği yapan Gökçeada'da, firmamıza ait olan 5 dönümlük zeytin arazisinden zeytinler toplanmaktadır. Toplandıktan sonra bekletilmeden özel sistemimizle içerisine sadece sevgimizi ve emeğimizi katarak sofralarınıza getirmekteyiz.-Ladolia (Gökçeada) Zengin aroması ve kendine özgü kokusuyla tam bir sağlık iksiridir.

-Zeytin sineğiyle mücadele için pestisit (böcek ilacı) kullanılmaz.

-Zeytin beklediğinde fermante olur, bu durum yağın tadının bozulmasına sebep olabilir. Bu yüzden zeytinler hasat sonrası aynı gün içerisinde Soğuk Pres Yağ Sıkın tesisimizde işlenmektedir.

-Serbest yağ asidi: en çok %0,4