Sıkma Portakal (1Kg Paket)
Sıkma Portakal (1Kg Paket)

Sıkma Portakal (1Kg Paket) (MS-021)

İndirim Oranı : %39 İndirim
Fiyat : ₺12,95(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7,95(KDV Dahil)

Sıkma Portakal ile Güçlü Bağışıklık

Portakal kabuğunun eşsiz kokusu, doyamadığınız tadı ile içtiğiniz portakal suyunun hazzı çok daha büyük olacaktır. Sıkma portakal lezzetinin kış aylarında özellikle de kahvaltı sofralarında muazzam tadı ile tüketmek, güne enerjik başlamaya çok yardımcıdır.

Sıkma Portakal Faydaları ve Kullanımı

Portakal faydaları arasında:

C vitamini yönünden zengin olması ve bu haliyle bağışıklığı güçlendirmesi

Zinde hissetmeye yardımcı olması, cildi gençleştirmesi gibi işlevsel etkiler yer alır.

Kullanımı

Sıkma portakal genel olarak özel sosların hazırlanmasında, özel karışım meyve sularının ve kokteyllerin hazırlanmasında kullanılır. Bol sulu yapısı ve tatlı tadı ile bu portakal türünün içimi oldukça keyiflidir. Jöle yapımında da kullanılabilir. Pasta üstü süslemelerde özellikle de meyveli pastalarda yoğun ve keskin tatlı tadını kırmada yardımcıdır.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Sıkma portakal her evde muhteşem Pazar kahvaltıları hazırlamaya yardımcı, bir bardak taze sıkılmış portakal suyu için idealdir. Doğal meyve suyu hazırlayarak vitamin açısından zengin bir içecek yapmak mümkündür. Hazır meyve sularından farklı olarak bu içecek herhangi bir katkı maddesi içermez. Bu haliyle oldukça sağlıklı bir beslenme önerisi olarak kabul edilir.

Taze Sıkma Portakal Siparişi

Tadı damağınızda kalacak olan muazzam portakal suyu lezzeti için şimdi harika lezzette sıkma portakal siparişi verin. Marketten ya da manavdan taşımakta zorlandığınız yüksek miktarda siparişi Gurmenin Sepeti adresinize ulaştırsın.

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Hem taze hem de sıkmalık olduğunda portakalın lezzeti biraz daha üst seviyelere çıkıyor. Hele bir de tatlı portakalsa o zaman suyunu sıkıp içmek ayrı bir keyiftir. Bu harika keyfe ulaşmak için ise sadece online sipariş vermek yeterlidir. Gerisini Gurmenin Sepeti ekibinin özel paketlenme ve ulaştırma hizmetine bırakın. Şimdi sipariş verin, kapınıza gelsin!

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!