Şeftali (2li Paket)
Şeftali (2li Paket)

Şeftali (KG) (MS-022)

Fiyat : ₺14,95(KDV Dahil)

Yumuşak Şeftali Lezzeti

Harika bir yaz meyvesi olan şeftali, gülgiller ailesinden olduğu bilinen bir meyvedir. Şeftali, kabuğu kırmızı içi sarı ve yumuşak yapıdadır. İster soyarak ister soymadan kolayca tüketilebilen meyve, tazeliği ile yiyenleri kendine bağlayan bir lezzete sahip…

Şeftali Faydaları ve Kullanımı

Nektarinin kardeşi olan şeftali faydaları açısından son derece zengindir:

Antioksidan özelliği ile hastalıklarla mücadele etmede son derece etkilidir.

Yumuşak ve tatlı şeftali, böbreklerin korunmasında yardımcıdır.

Cilt bariyerini onarmada ve cilt dokusunu korumada etkilidir.

Kullanımı

Şeftali çiğ halde ve buzdolabında soğutularak yaz aylarının sıcağında serinlemeye yardımcıdır. Kendine has kokusu ile şeftali reçelinde muazzam bir aroma oluşturur. Kaynatılarak meyve suyu ya da hoşaf yapılmaya uygundur.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Sağlıklı beslenme denildiğinde genel olarak ekstra şeker ve zararlı maddeler olmaksızın yapılan tarifler akla gelir. Şeftali, sağlıklı beslenme tarifleri içinde sağlıklı kurabiye yapımında ve meyve salatası hazırlamada kullanılabilir. Meyve püresi olarak robottan geçirilmiş hali ile sütlü tatlıların üzerine eklenebilir.

Taze Şeftali Siparişi

Şeftali, doğal ve taze tadıyla eşsiz kokusuyla oldukça lezzetlidir. Bu lezzetini kaybetmeden siparişlerinizi teslim almanız Gurmenin Sepeti ailesi tarafından azami derecede önemsenir. Ayrıca taze olarak vereceğiniz meyve siparişi dışarıdan alıp taşımakta zorlanacağınız yüklü miktarda da olabilir. Böylece dışarından alıp kendinizi zorlamaya gerek kalmaz.

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Online sipariş verdiğiniz şeftali, sevdiğiniz harika lezzeti korumak adına özel yaşatan poşet teknolojisi ile evlerinize ulaşır. Hava ile teması keserek meyvelerin ve sebzelerin tazeliğini maksimum derecede tutmaya özen gösteriyoruz. Şimdi biden online siparişle meyve aldığınızda yaşatan poşet sayesinde meyveleriniz hiçbir zaman bozulmadan rahat bir tüketim olanağına kavuşuyor.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!