Portakal (1Kg Paket)
Portakal (1Kg Paket)

Portakal (1Kg Paket) (MS-020)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺15,95(KDV Dahil)
İndirimli : ₺11,95(KDV Dahil)

C Vitamini Deposu Portakal

Portakal, C vitamini deposu olma özelliği ile birçok kişinin soğuk algınlığına karşı mücadele için tükettiği bir meyvedir. Ama aynı zamanda tatlı tadı ve sulu yapısı ile portakal müthiş bir lezzete sahiptir. Bol sulu olduğunda ise bu lezzet çok daha fazla hissedilir.

Portakal Faydaları ve Kullanımı

Eşsiz bir lezzet deneyimi yaşamanızı sağlayan, içi pütürlü dokuda portakal faydaları:

  • Bağışıklığı güçlendirmeye yardımcı olması
  • Gribin etkilerini hafifletmede etkili olması gibi en yaygın bilinenler sayılabilir.

Kullanımı

Portakal, genel olarak çiğ kullanılan, Türk mutfağında ya suyu sıkılan ya da dilimlenerek yenen bir meyvedir. Ancak bazı yemek tariflerinde özel sos hazırlamak için bu turuncu C vitamini deposu kullanılabilir. Genel olarak ise suyu sıkılarak içilen portakal bazen jöle ve meyveli pasta yapımında da kullanılabilir.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Portakal kabuğu sağlıklı beslenme önerileri için yüksek bir öneme sahiptir. Kabukları, kaynamış suda 15-20 dakika kadar demleyerek içtiğinizde soğuk algınlığı öksürük gibi şikayetlerin kısa sürede geçtiğini görebilirsiniz. Ayrıca sağlıklı beslenme önerilerinde portakal suyu salatalara ilave edilerek tüketilebilir.

Taze Portakal Siparişi

Taze portakal siparişi ile evinize hem yemelik hem de sıkmalık muhteşem portakal lezzetlerini sipariş edebilirsiniz. Söyleyeceğiniz her sipariş için aldığınız meyvelerin inanılmaz muhteşem aromaları hiçbir zaman bozulmaz. Piyasadaki birçok meyve sebze satıcısından çok daha muazzam güzellikte lezzetlere kavuşabilirsiniz.

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Sevdiğiniz meyve lezzetini online sipariş ile güvenilir teslimat garantisi ile ve tabi ki tazeliğini koruyarak getiriyoruz. Yaşatan poşet içinde getirdiğimi meyveler, ilk günkü tazeliğini hiçbir zaman yitirmeden sonuna kadar dayanabiliyor. Siz de bu tazelik ve doğallıkla tanışmak için şimdi sipariş verebilirsiniz.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!