Ekoloji Market Pirinç Unu (500 gr.)
Ekoloji Market Pirinç Unu (500 gr.)

Ekoloji Market Pirinç Unu (500 gr.) (U005)

Fiyat : ₺20,00(KDV Dahil)

Ekoloji Market Organik Pirinç Unu 

 

Ürün Hakkında:
Özellikle sütlü tatlılar, muhallebiler ya da bebek mamalarında karşımıza çıkan pirinç unu şimdi en katkısız halde Gurmeninsepeti.com'da satışta. Gluten hassasyeti olanlar için ideal bir ürün olan Ekoloji Market Organik Pirinç Unu sizleri bekliyor. Beyaz unun kullanılabildiği her alanda değerlendirilebilen pirinç ununu ev yapımı cilt maskelerinizde de güvenle kullanabilirsiniz. En katkısız şekilde sunulan pirinç unumuz online sipariş imkanıyla sizleri bekliyor. 

 

Özellikler:

Pirinç, dünyada üretimi ve tüketimi en çok Güney Asya ve Doğu Asya'da olan bir tahıl çeşididir. Hem üretildiği gibi pirinç olarak hem de kabuklarından ayırılıp, öğütülerek un ya da nişasta halinde de kullanılabilir. Ülkemizde de çok sık kullanım alanı bulunan pirinçten elde edilen organik pirinç unu, doktorlar tarafından özellikle bebeklere tavsiye edilir ; geleneksel tatlılarımızda kullanılır. Gluten ve buğday ununa alerjisi olanlar(çölyak hastaları) için glutensiz pirinç unu ideal bir besin kaynağıdır. 

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, ECOCERT organik ürün sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

 

 

.