Papaz Erik (KG)
Papaz Erik (75 Gram)

Papaz Erik (KG) (MS-019)

Fiyat : ₺29,95(KDV Dahil)

Kütür Kütür Papaz Erik

Ekşi tadından vazgeçemeyenler için kütür kütür papaz erik lezzeti, doğal erik aromasıyla tüketilebilir. Keyifli bir yeme deneyimi yaşamak için sert sulu eriği taze şekilde tüketmek ise son derce önemlidir. Sevdiğiniz papaz eriği lezzetini en güzel haliyle tüketmek için Gurmenin Sepeti hizmetinizde…

Papaz Eriği Faydaları ve Kullanımı

Anti yaşlanma özelliğine sahip olan erik faydaları şunlardır:

  • Demir emilimini yükseltmesi ve dolayısıyla kansızlığı önlemesi bilinen en iyi faydaları arasındadır.
  • Lifli bir meyve olan erik, kabızlık sorununa çözüm bulmaya yardımcıdır. Günde bir avuç kadar tüketilen papaz erik ardından bir bardak su içildiğinde bağırsakları yumuşatmaya yardımcıdır.

Kullanımı

Papaz eriği, ekşi olması nedeniyle meyve suyu ya da smootie gibi kullanımlara uygun değildir. Ekşinin diş kamaştıran lezzetini doya doya yaşamak için bu erik cinsini taze ve sade halde ısırarak tüketmek gerekir.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Erik ile sağlıklı beslenme önerileri düşünüldüğünde gün içinde abartıya kaçılmadan bir avuç kadar erik yenilmesi gerektiği ifade edilebilir. Demir yönünden zengin gıdaların ardından erik yenildiğinde demir emilimini hızlandırma özelliği bulunur.

Taze Papaz Erik Siparişi

Yaz aylarının en nadide ve sevilen lezzetlerinden biri olan papaz erik, online taze meyve siparişi ile kısa sürede adrese teslim edilir. Online sipariş ile meyve aldığınızda erikler, evinize ekşi, sulu ve orijinal kokusunu kaybetmeden ulaştırılır.

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Papaz eriği, doğal ve taze halinde tüketildiğinde faydalarından istifade etmek mümkündür. Bu bilinçle online siparişlerinizde meyvelerinizi, en kısa sürede ve en korunaklı şekilde teslim ediyoruz. Yaşatan poşet teknolojisi sayesinde ekşi ve kütür kütür yapılarını hiç bozmadan meyvelerinizi harika lezzetiyle evinize getiriyoruz.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!