Pancar ( 1 Kg Paket )
Pancar ( 1 Kg Paket )

Pancar ( 1 Kg Paket ) (YS-038)

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺8,95(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7,95(KDV Dahil)

Pancar

 

Pancar Siparişi

Rengi kadar tadıyla da ilginizi çekecek bir lezzet olan pancar siparişi, Gurmenin Sepeti online manav aracılığıyla kapınıza kadar gelir. En doğal ve taze haliyle satın alarak bütün faydalarından istifade edebileceğiniz harika lezzet, Türk mutfağının da eşsiz malzemelerinden biridir. Faydaları ve kullanım alanı oldukça geniştir. Şimdi sipariş ederek pancar lezzetinin hem kendine özgü tadını hem de faydalarını bizzat deneyimleyebilirsiniz.

Pancar Faydaları

Yumuşak ve tatlımsı bir tada sahip olan pancar faydaları arasında yer alanlar:

  • Pancar kaynatılarak salatası yapıldığında ve düzenli tüketildiğinde bağırsak fonksiyonlarını düzenleyerek kabızlığa iyi gelir.
  • Lifli bir yapıya sahiptir. Bu özelliği ile pancar ile hazırlanan ara öğünler tok kalmaya yardımcıdır.
  • Kalp sağlığını korumaya yardımcı olan pancar, kan basıncını düşürerek yüksek tansiyonu önlemede de etkilidir.

Bu faydalarından istifade etmek ve lezzetinin tadına varmak için pancar siparişi oluşturabilirsiniz.

Pancar Kullanımı

Pancar kullanımı, genel olarak turşularda, pancar salatalarında kullanılır. Pembe renkli ve tatlımsı tadı bulunan pancar, sebze çorbalarında kullanıldığında ise hem hoş bir lezzet hem de güzel bir renk vermeye yardımcıdır.

Taze Pancar Siparişi

Taze pancar siparişi vererek kendinize eşsiz bir sağlık deposu yaratabilirsiniz. Böylece hem lezzetli hem harika tada sahip hem de zihinsel ve bedensel sağlığınız için faydalı tarifler oluşturabilirsiniz. Bu özellikleri ile pancar, yemeklerinize olduğu kadar hayatınıza da renk katan dinginliği ve dinçliği getirir.

Uygun Fiyata Pancar Siparişi

Doğal pancar lezzetine alıştığınızda bir daha ondan vazgeçmeniz mümkün değildir. Uygun fiyata pancar siparişi verdiğinizde ise kaliteli lezzeti ve sağlıklı yeşilliği ekonomik olarak almanın mutluluğunu yaşarsınız.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Hızlı bir sipariş sonrasında en taze haliyle adresinize ulaşan taze pancar lezzeti, adresinize yaşatan poşet muhafazası ile en taze halinde teslim edilir.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

 

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın! 

 

 

Etiketler
pançar,