Olgunlaşmış Yenilebilir Mango (1 Adet)
Olgunlaşmış Yenilebilir Mango (1 Adet)

Olgunlaşmış Yenilebilir Mango (1 Adet) (MS-016)

Fiyat : ₺29,95(KDV Dahil)

Tropikaliçe Mango

Yumuşacık ve etli yapısı, kolayca soyulup yenebilen bir meyve olan mango, ülkemizde de çeşitli kullanım amaçları ile tüketilir. Hoş bir kokusu, keyifli bir yeme deneyimi bulunan meyve, sanki rengini yazın sıcaklığından almış gibi sarı ve turuncudur. Yumuşak tüysüz bir yapıdadır.

Mango Faydaları ve Kullanımı

Tüysüz şeftaliye benzerliği ile bilinen mangonun faydaları:

  • Her zaman gür ve sağlıklı saçlar isteyenler için saç sağlığını korumaya yarar.
  • Hücre yenilenmesine destek olan bir meyve olması sarkmayı ile kırışmayı geciktirici etki gösterir.

Kullanımı

Orijinal meyve lezzeti ile yiyenlerin vazgeçemediği meyve, meyve suyu, meyve salataları, pastalar ve tatlılar için malzeme olarak kullanılır.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Mango ile sağlıklı beslenme önerileri arasında çiğ halde meyve salatalarında kullanılması ön plandadır. Avokado ile birlikte salata alternatiflerinde tercih edilebilir. Yemek sofralarında da karışık salatalar ile eşsiz sunumlar hazırlanmaya, farklı lezzetleri çarpıştırarak, mükemmel tat uyumları oluşturmaya yardımcıdır.

Taze Mango Siparişi

Taze mango tadını her an kolayca bulabilmek için Gurmenin Sepeti size oldukça büyük bir kolaylık sağlıyor. Taze meyve siparişi ile gönlünüzce yiyip bu hoş ve naif tada doyacağınızı düşünüyorsanız ne kadar yeseniz de hep daha fazlasını isteyeceğinizi söyleyebiliriz. Çünkü sitemizde yer alan her meyve orijinal tadıyla ve kimyasaldan korunarak size ulaştırılıyor.

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Sipariş sürecinde oldukça hızlı işlem yaparak güvenilir meyve alışverişi gerçekleştirebileceğiniz Gurmenin Sepeti, meyvelerinizi yolda da bozulmayacak şekilde özel paketlerde taşıyor. Hatta yaşatan poşet adındaki bu teknoloji ile evlerinizde de meyvelerinizi bu poşetlerle buzdolabında sakladığınızda mükemmel meyve lezzetini sonuna kadar koruduğunuzu fark edeceksiniz.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!