Nektari (1Kg Paket)
Nektari (1Kg Paket)

Nektari (1KG) (MS-018)

Şeftalinin Kardeşi Nektarin

“Şeftali tüylü dokunamıyorum!” diyenler için en güzel meyve Nektarin… Şeftalinin yapısı ile aynı olan meyve, yumuşak, dış kabuğu kırmızı ve içi sarı renklidir. Sulu ve yumuşak dokusu ile yazın sıcak günlerinde serinlemek için tercih edilebilir. Buzdolabında soğutularak yenmeye elverişlidir.

Nektarin Faydaları ve Kullanımı

Göz sağlığını korumaya faydalı olan Nektarin ayrıca şu faydalara sahiptir:

  • Şeftaliden çok daha fazla vitamin ve mineral barındıran meyve, hücre yenilenmesinde önemli bir yere sahiptir. Kırışıklıkların oluşumunu geciktirir.
  • Yazın güzel lezzetlerinden biri olan meyve, sindirimi kolaylaştırır.
  • Kas, kemik, kıkırdak doku onarımında fayda sağlar.

Kullanımı

Çiğ olarak tüketilmesi tavsiye edilen meyve, genellikle çekirdeği çıkarılarak 4 parçaya bölünüp yenir. Ayrıca doğal doymamış yağ içeriği ile sütlü tatlıları taçlandırmak için kullanılabilir. Pasta üzeri süslemelerinde, pasta içinde, kek yapımında harika bir aroma oluşturmaya yardımcıdır.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Eşsiz güzellikte bir kokusu bulunan nektarin, yaz meyvelerinin en keyifli yenen seçenekleri arasındadır. Hızlı ve kolay kesilmesi, meyvenin kolayca yenmesini ve günlük meyve ihtiyacını zahmetsizce karşılamayı sağlar. Meyve suyu yapmak için nektarin kaynatılarak içilebilir. Soğuk halde robottan geçirip su ve tatlandırıcı ilave edilerek harika meyve suyu lezzetine erişilebilir.

Taze Nektarin Siparişi

Taze nektarin siparişi ile harika lezzetler yaratmanın ilk adımını atın. Meyve salatanıza eşsiz bir dokunuş için şimdi taze meyve siparişi vererek zahmetsizce adresinize ulaşmasının keyfini yaşayın.

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Online sipariş aracılığıyla istediğiniz kadar alabileceğiniz meyve miktarı hayatınızı sağlıklı şeklide sürdürmeniz için ihtiyaç duyduğunuz vitaminleri ve mineralleri almanızı sağlar. Hızlı olduğu kadar güvenilir teslimat politikamızla da içindeki mineral ve vitamin deposu korunarak özel muhafazalı paketlerde adresinize teslim edilir.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!