Nar (1Kg Paket)
Nar (1Kg Paket)

Nar (1Kg Paket) (MS-017)

Fiyat : ₺19,95(KDV Dahil)

Kırmızı Enerji Nar

Taneli bir meyve olan nar, çarşıdan alıp eve geldiğimizde bize eski neşeyi ve muhteşem organik meyve kokusunu getiriyor mu? Nar o eşsiz kokusu, ağızda eriyen çekirdekli taneleri ile kışın en keyifle yenen meyvelerinden biri… O bir kırmızı enerji…

Nar Faydaları ve Kullanımı

Bol taneli kırmızı meyvenin faydaları arasında:

Ağız ve diş sağlığı için faydalı olduğu bilinen meyvenin, kanserle savaşmada o tatlı tanelerden beklenmeyecek kadar dirençli bir etkisi bulunur.

Ayrıca içeriğindeki C vitamini, demir ve potasyumla kalbi koruması, bağışıklığı güçlendirmesi bu tatlı ve taneli meyvenin güzel sürprizleri arasındadır.

Kullanımı

Nar, genelde tatlı üstü süslemelerinde kullanılır. Oldukça zahmetli bir ayıklama şekli olsa da son derece keyifli bir yeme zevki bulunur. Boyundan büyük faydası bulunan kırmızı enerji, nar ekşisi şeklinde salata sosu olarak tüketilir.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Sağlıklı beslenme düzeninde nar suyu, güne enerjik başlamada kullanılabilecek olan güzel bir meyve suyu alternatifidir. Nar, çiğ olarak tüketilmeye elverişli bir meyvedir. Salatalarda kullanılarak hiç beklenmeyecek kadar muazzam lezzette tatlar elde etmeye yardımcıdır.

Taze Nar Siparişi

Taze nar siparişi ile siz de bu muazzam lezzetleri elde ederek kendinizi ödüllendirebilirsiniz. İsterseniz suyunu sıkıp isterseniz günlük porsiyon halinde meyve ihtiyacınızı karışlayabilirsiniz. Her zaman taze halde bekletilen meyve stoklarımız sipariş vermeniz halinde doğal meyvenin tadına doyamayacağınız lezzetiyle size gelir.

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Gurmenin Sepeti ayrıcalığıyla hızlı online sipariş ve güvenilir teslimat ile keyfinize keyif katacak en özel meyve tatlıları ile kendinizi şımartabilirsiniz. Her zaman tazeliğini koruyacak yaşatan poşetlerimiz ile teslim ettiğimiz meyveler, doğal tadını ve kokusunu da asla kaybetmez. Şimdi sipariş verin siz de meyve tadının tazeliği ile tanışın.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!