Mini Yedikule Marul (1 Paket)
Mini Yedikule Marul (1 Paket)

Mini Yedikule Marul (1 Paket) (YS-032)

Fiyat : ₺23,85(KDV Dahil)

Mini Yedikule Marul 

 

Mini Yedikule Marul Siparişi

Mini marul, hem duruşu hem tadı hem lezzeti açısından keyif veren güzel bir yeşillik türüdür. Mini olması açısından sevimliliği yanında lezzeti açısından da harika bir yiyecektir. Mini Yedikule marul siparişi ile bu muazzam görsel ve lezzetli şölenden faydalanabilirsiniz. Marul faydaları sayesinde hem beden hem de ruh sağlığınızın çok daha iyileştiğini görebilirsiniz.

Mini Yedikule Marul Faydaları

Mini Yedikule marul faydaları arasında A ve C vitamini açısından zengin olması yer alır. A vitamini içeriği ile göz sağlığının korunmasına yardım eder. C vitamini içeriği aracılığıyla bağışıklığı güçlendirmeye yardımcıdır. Marul faydaları arasında ayrıca tok kalmayı sağlaması yer alır. Sulu bir tadı olması dolayısıyla Gurmenin Sepeti size harika kalitede yeşillikler alma olanağı sunar.  

Mini Yedikule Marul Kullanımı

Mini Yedikule marul kullanımı mevsim salatalarında, makarna salatalarında, patates salatalarında, kısır içinde olmak üzere yaygındır. Ayrıca çiğ köfte, mercimek köftesi gibi lezzetlerin yanında tercih edilir. Kahvaltıda daha lezzetli ve sağlıklı öğünler oluşturmak için marul güzel çeşit olarak tercih edilebilir.

Taze Mini Yedikule Marul Siparişi

Taze mini Yedikule marul siparişi ile doğal ve taze marul kokusu ve tadı vazgeçemeyeceğiniz lezzetler arasına eklenecek. Tazeliği özellikle önemli olan marulları, Gurmenin Sepeti online manav üzerinden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Uygun Fiyata Mini Yedikule Marul Siparişi

Uygun fiyata mini Yedikule marul siparişi vererek bütçenize uygun lezzetiyle fark yaratan marul satın alabilirsiniz. Kendine özgü lezzeti ve doğallığı ile çok sevilen marul tadı, en güzel yemeklere eşlik eden harika bir lezzettir.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Hızlı sipariş ile kendiniz için en sağlıklı yeşillik seçeneklerini online manav üzerinden rahatça bulabilin diye, Gurmenin Sepeti yeşillik kategorimizi aktif olarak kullanabilirsiniz. Şimdi doğal ve ekonomik mini Yedikule marul siparişi verin. Sağlığın keyfini sürün.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!