Marul (1 Adet)
Marul (1 Adet)

Marul (1 Adet) (YS-010)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺6,95(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5,95(KDV Dahil)

Marul 

 

Marul Siparişi

Marul, en yaygın salata malzemelerinden biridir. Yemesi keyifli, tadı lezzetli olan marul siparişi için Gurmenin Sepeti online manavı ziyaret edebilirsiniz. Böylece vitamini bol, besin değeri korunmuş, faydaları oldukça fazla olan yeşillik siparişi ile kendiniz için harika bir seçim yapabilirsiniz. Siz de doğal ve sağlıklı yeşillik tadına kavuşmak için hızlıca sipariş oluşturun.

Marul Faydaları ve Kullanımı

Marul, eşsiz faydaları ve alışıldık bir salata malzemesi olmasıyla mutfaklara sıklıkla yer bulur. Üstelik sadece ev mutfakları değil, yemekhaneler, lokantalar, restoranlar salata seçeneklerinde marula sıklıkla yer verirler. Peki, neredeyse her salatadan eksik olmayan marulun faydaları nelerdir?

  • Marul lif açısından zengin bir besindir. Bu özelliği ile kilo vermeye yardımcıdır. Sindirimi kolaylaştırmayı sağlar.
  • Fosfor açısından zengindir. Kemikleri güçlendirmeye yardımcıdır.

Marul çiğ olarak salatalarda tüketilmeye uygundur. Bunun dışında yaprakları yıkanarak yemeklerin yanında, kahvaltılarda yenmek üzere hazırlanabilir. Ara öğün salata alternatiflerinde ekmeksiz ve sağlıklı tarifler hazırlamak için kullanılır.  Şimdi marul siparişi vererek bu doğal lezzetin bütün nimetlerinden faydalanabilirsiniz.

Taze Marul Siparişi

Taze marul siparişi vererek sadece lezzetli değil, sağlıklı ve besin değeri korunmuş yeşillik yiyebilirsiniz. Böylece katkılı ve tarım ilacı ile göz boyamak için olgunlaştırılan yeşillik lezzetinden çok daha keyif veren bir lezzetle karşılaşabilirsiniz. Tazeliği bozulan yeşillikler genellikle sağlığınız için yarar yerine zarar getirir. Bu nedenle Gurmenin Sepeti sizin için hep orijinal ve doğal lezzetleri ürün yelpazesinde barındırır.

Uygun Fiyata Marul Siparişi

Uygun fiyata marul siparişi vererek harika lezzette salataların tadını çıkarabilirsiniz. Toptan fiyatına alabileceğiniz marul lezzeti ile sevdiklerinize harika sunumlar hazırlayın.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat  

Hızlıca gerçekleştirebileceğiniz marul siparişi neticesinde mutfağınızda şölen tadında lezzetleri, en sağlıklı haliyle yaratın. Yaşatan poşet mucizesiyle tanışın.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!