Köy Biberi (500 GR Paket)
Köy Biberi (500 GR Paket)

Köy Biberi (KG) (SB-017)

Fiyat : ₺11,95(KDV Dahil)

Köy Biberi Hakiki Köy Lezzeti

Şehir hayatında hep toprağın kendine has ferahlatan kokusunu özlerken köy biberi siparişi ile hakiki biber lezzetine doyabilirsiniz. Bunun için Gurmenin Sepeti online manav üzerinden istediğiniz miktarda köy biberi satın alabilirsiniz. Biber çeşitlerinin içinde yer alan tatlı bir tür biber olan köy biberi, lezzeti ve eşsiz faydaları ile vazgeçilmezdir.

Köy Biberi Faydaları

Köy biberi faydaları arasında yer alanlar şu şekildedir:

  • C vitamini açısından zengin bir sebzedir. Bu özelliği ile hastalıklara karşı dirençli olmayı sağlar.
  • Gün içinde salatalarda kullanılması halinde tok kalmayı sağlar.
  • Lifli bir gıdadır. Bu özelliği ile sindirimi kolaylaştırır.
  • Antioksidan özelliğine sahiptir.
  • Bağışıklığı güçlendirmeye yardım eder.

Köy Biberi Kullanımı

Biber, genellikle çiğ olarak ya da çeşitli yemeklere katılarak tüketilir. Köy biberi de bu seçenekler için kullanılabilen bir tatlı biber türüdür. Menemen, sebze ve et yemekleri, bakliyatlar, bulgur pilavı yapımı için bu tatlı biber türü kullanılabilir. Ayrıca turşusu yapılarak afiyetle yenir.

Taze Köy Biberi Siparişi

En taze en lezzetli en köy havasını barındıran haliyle köy biberi siparişi verin, doğal ve katkısız biber lezzetine doyun.

Uygun Fiyata Köy Biberi Siparişi

Sağlıklı olması bir sebzeyi tüketmeniz için en önemli sebeptir. Ancak bir de bu sağlık deposu biber çeşidini uygun fiyata online manav üzerinden alabilseniz daha güzel olmaz mı? İşte bu amaçla Gurmenin Sepeti uygun fiyata köy biberi siparişi verebilmeniz için size piyasa standartlarına rakamlar sunar.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Sağlık ve uygun fiyat tamam! Peki, geriye ne kaldı? Tabi ki aldığınız sebzenin tazeliği… Hızlı sipariş özelliğinin yanında kısa sürede ve güvenli teslimat sistemi ile köy biberi siparişi verin! Yaşatan poşet sizin için sebzelerinizi ilk günkü tazeliği ile yaşatsın.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!