Kiraz Lüx Kg
Kiraz 40gr

Kiraz Lüx Kg (KRZ3)

Diyetlerin Vazgeçilmezi Kiraz

Birbirinden güzel tatta ve büyüklükte kiraz çeşitleri, yaz aylarında keyifle yenen tatlı bir meyvedir. Kırmızı meyveler arasında yer alan bu meyve, tazeliği ve doğal aroması ile yediğinizde iyi hissetmenizi sağlar.

Kiraz Faydaları ve Kullanımı

Fayda açısından oldukça bonkör olan kiraz:

  • A ve C vitamini açısından zengindir. Güçlü bir antioksidan olması bakımından hastalıklarla savaşmada etkilidir.
  • Lezzeti kadar kilo verdirme özelliği de sevilen yumuşak ve tatlı meyve, ödem söktürmeye yardımcıdır.

Kullanımı

Kiraz taze halde çekirdeği çıkarılarak gün içinde bir avuç kadar yenmesi tavsiye edilen bir meyvedir. Yazın serinletici lezzetlerinden biri olan meyve suyu için şekerle kaynatılarak güzel bir meyve hoşafı yapılabilir. Kirazlı turta ve pasta seçenekleri de kullanım alanları arasındadır.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Sağlıklı beslenme önerileri arasında kirazlı meyveli yoğurt başı çeker. Bunun yanında sabah ya da ara öğün yerine tüketilebilen süt, yulaf ve kiraz üçlüsünden harika bir ara ya da ana öğün oluşturulabilir. Kiraz sapı kaynar suda demlendiğinde ve süzülerek suyu içildiğinde metabolizmayı hızlandırmaya da yardımcıdır.

Taze Kiraz Siparişi

Sevilen meyve lezzeti ağaçtan toplanmış gibi doğal kokusuyla satın alındığında yeme keyfi çok daha yüksektir. Taze ve tadı son derece güzel olan kirazlar için siz de Gurmenin Sepeti meyveleri arasından sipariş oluşturabilirsiniz. Böylece kendiniz için sağlıklı ve doğal meyve satın alarak sağlıklı beslenme düzeninizi koruyabilirsiniz.

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Online sipariş ile gelecek olan meyvelerin tazeliğinden şüphe ediyor olabilirsiniz. Ancak onları ilk günkü lezzetiyle yemeniz için özel paketleme teknolojilerini kullanarak hava almalarını önleyerek tazeliklerini koruyoruz. Şimdi sipariş verin taze meyveniz adresinize gelsin!

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!