Kereviz Sapı (1 Paket)
Kereviz Sapı (1 Paket)

Kereviz Sapı (1 Paket) (SB-014)

Fiyat : ₺9,95(KDV Dahil)

Kereviz Sapı (1 Paket)

 

Kereviz Sapı Siparişi

Kaynatılan, pişirilen, kurutulup baharatı yapılan kereviz sapı siparişi ile taze ve doğal lezzete kavuşun. Gurmenin Sepeti yeşillik kategorisinde yer alan kereviz sapı, sağlıklı bir yaşam için hayatınıza katmanız gereken lezzetler arasındadır.

Kereviz Sapı Faydaları

Kereviz sapı faydaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Kereviz sapı smootie olarak tüketildiğinde karaciğeri temizlemeye yardımcıdır. Detoks etkisi dolayısıyla oldukça faydalıdır.
  • Kereviz sapı içinde bulunan güçlü antioksidanlar ile vücudun yabancı maddelerden ve ödemden temizlenmesi sağlanır.
  • Kalp ve damar hastalıkları riskini azaltması dolayısıyla oldukça faydalı bir yeşillik türüdür.

Kereviz sapı siparişi vererek siz de şimdi bu harika lezzeti ve sağlık deposu yeşilliği düzenli olarak tüketebilirsiniz.

Kereviz Sapı Kullanımı

Kereviz sapı kullanımı genel olarak çiğ ya da pişmiş halde olmak üzere ikiye ayrılır. Çiğ halde smootie olarak tüketilebilir, sapları doğranarak salatası yapılabilir. Pişmiş haliyle sapları kaynatılarak şifa niyetine suyu içilebilir. Kereviz sapı çorbası ve yemeği de yapılarak tüketilebilen leziz ve sağlıklı bir yemekliktir.

Taze Kereviz Sapı Siparişi

Taze kereviz sapı siparişi vererek yukarıda bahsi geçen birçok farklı şekilde kullanabilirsiniz. Faydalarından istifade ederken hafif bir diyet yemek alternatifi oluşturabilirsiniz. Gurmenin Sepeti ile satın alacağınız kereviz sapları, size en müthiş lezzeti ve tazeliği ile ulaşır. Şimdi sipariş verin, farkı görün.

Uygun Fiyata Kereviz Sapı Siparişi

Uygun fiyata kereviz sapı siparişi vererek ekonomik ve tadına doyamayacağınız yeşillik lezzetini çok seveceksiniz. Kendine özgü lezzete sahip olan kereviz, sapı ve yaprakları ile farklı kullanım alanlarına sahiptir. Her bir parçası ayrı olan kerevizin besin değeri ise Gurmenin Sepeti ayrıcalığı ile hiç kaybolmaz.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Hızlı sipariş oluşturabileceğiniz gibi oluşturduğunuz sipariş evinize 24 saat içinde teslim edilir. Ayrıca yaşatan poşet ayrıcalığı ile besin değeri ve ilk günkü tazeliği korunarak… Denediğinizde vazgeçemeyeceğiniz bu lezzet için şimdi kereviz sapı siparişi verin.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

 

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!