Taze Kekik (25Gr Paket)
Taze Kekik (25Gr Paket)

Taze Kekik (25Gr Paket) (YS-005)

Fiyat : ₺7,95(KDV Dahil)

Kekik (1 Paket)

Kekik Siparişi

Kekik, kendine özgü kokusu ve tadı ile mutfaklarımızda baskın olan baharat çeşitlerindendir. Tariflerde kullanıldığında kendine özgü tadıyla farkını belli eder. Gurmenin Sepeti size en leziz kekik siparişi ile yemeklerinizi daha lezzetli hale getirme olanağı verir.

Kekik Faydaları

Kekik faydaları arasında yer alanlar:

  • Kalp sağlığını koruyarak olası kalp krizi risklerini azaltmaya yardımcıdır.
  • Kanser oluşumuna karşı koruyucu özelliği bulunur.
  • Kan şekerini düzenleyen, idrar söktüren kekik, yağı çıkarıldığında saç ve cilt sağlığına fayda sağlar.

Kekik siparişi vererek bütün bu faydalardan kolayca yararlanabilirsiniz.

Kekik Kullanımı

Kekik kullanımı genellikle taze halde salatalarda, çorbalarda, et yemeklerinde kullanılmak üzere tercih edilmesiyle tanınır. Özellikle de taze kekik ve et birbiriyle çok iyi bir uyum gösterir. Sevdiğiniz tarifleri, salataları ve özel tarifleri doğal kekik lezzetiyle hazırlayabilirsiniz. Özellikle de ilk günkü tazeliğini koruyan leziz tada erişmek için şimdi sipariş verin.

Taze Kekik Siparişi 

Taze kekik siparişi yanında en lezzetli ve doğal kekik alışverişi yapacağınız en iyi gıda alışverişlerinden biridir. Kekik siparişi vererek hormonsuz ve katkısız kekik lezzeti ile tanışabilir, harika lezzetin keyfini sürebilirsiniz. Bunun için Gurmenin Sepeti yeşillikler kategorisinde yer alan doğal ve katkısız lezzetleri kolayca sipariş edin.

Uygun Fiyata Kekik Siparişi

Doğal kekik lezzetini eşsiz tadı ve aromasıyla uygun fiyata satın alabilirsiniz. Organik olduğu için çok yüksek fiyatlara satılan doğal yeşillikler, sebzeler ve meyveler, Gurmenin Sepeti aracılığıyla piyasa standartlarına uygun rakamlarla size ulaşır. Uygun fiyata kekik siparişi vererek hem ekonomik hem de lezzetli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Lezzeti bol, sağlıklı yeşillik siparişi ile ilk günkü tadı korunmuş muhteşem gıdalar alabilirsiniz. Yemek tariflerinizde fark yaratmak, en güzel misafir sofraları kurmak için şimdi siz de Gurmenin Sepeti’nden doğal kekik siparişi verin.  

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

 

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!