Ekoloji Market Keçiboynuzu Unu (150 gr.)
Ekoloji Market Keçiboynuzu Unu (150 gr.)

Ekoloji Market Keçiboynuzu Unu (150 gr.) (U004)

Fiyat : ₺15,00(KDV Dahil)

Ekoloji Market Keçiboynuzu Unu (150 gr.)

Ürün Hakkında

 

Gerek keçiboynuzu gerek keçiboynuzu pekmezi ülkemizde çok bilinen; aktar dükkanlarında satılan bir baklagil çeşididir. Bu besin, çok uzun zamanlardır insanların hayatındadır ve içerdiği vitaminlerle, minerallerle saymakla bitmeyecek faydalara sahiptir. Keçiboynuzunun bir diğer kullanım şekli organik keçiboynuzu unudur. Yemeklerin lezzetini artırmak, mükemmel bir şifa takviyesi yapmak ve hastalıkları önlemek/iyileştirmek gibi çok sayıda yararı vardır. Tamamen organik şartlarda ürettiğimiz keçiboynuzu unu ürünümüz, glütensiz ve GDO'suz yapısıyla sizin veya sevdikleriniz için çok önemli bir deva kaynağıdır, hemen online sipariş oluşturabilirsiniz.

Özellikler

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Organik Ürün Sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Alacağınız ürünler 1 gün içerisinde (pazar günü hariç) adresinize teslim edilir. Harika tatlardaki özenle seçilmiş ve üretilmiş organik ürünlere, eve taşıma zahmetine girmeden kolayca ulaşmanız, Gurmenin Sepeti’nden alışveriş yapmanız için en önemli nedenlerdir. Ekoloji Market Organik Keçiboynuzu Unu siparişi vererek harika yemeklerin tadını çıkarın. Aynı zamanda özel korumalı paketlerde korunaklı ve güler yüzlü teslimatın keyfini sürün.