Karnabahar  Temizlenmiş (1 Kg)
Karnabahar  Temizlenmiş (1 Kg)

Karnabahar Temizlenmiş (2 Kg) (SB-038)

Karnabahar Evlere Bahar Getiren Lezzet

Lif açısından zengin olmasıyla dikkat çeken faydalı sebze karnabahar, mutfakta çok çeşitli alanlarda kullanılabilir. Gurmenin Sepeti sebze kategorisinde yer alan harika lezzetlerden biri olan karnabahar, çiğ ya da pişmiş halde tüketilebilir. Online karnabahar siparişi ile taze ve doğal tada kavuşmak için şimdi Gurmenin Sepeti online manav üzerinden ufak bir gezintiye çıkabilirsiniz.

Karnabahar Faydaları ve Kullanımı

Karnabahar faydaları arasında yer alan işlevsel özellikler:

  • Yüksek lif oranı bakımından bağırsakları düzenlemeye ve sindirimi kolaylaştırmaya yardımcıdır.
  • B vitamini bakımından zengin olması ise kansızlığı gidermeye yardımcıdır.

Kullanımı

Karnabahar, en lezzetli turşuların kurulması için kullanılır. Havuç ve kıyma ile harika bir sebze yemeği hazırlamanız mümkündür. Kıymasız ve zeytinyağlı bir karnabahar yemeği yapmayı tercih edebilirsiniz. Bunun yanında hafif bir karnabahar kızartması alternatifi olarak az yağda ve fırında karnabahar yapmayı tercih edebilirsiniz. Şimdi siz de Gurmenin Sepeti’nden karnabahar siparişi verin. Farklı ve sağlıklı lezzetler denemenin keyfini çıkarın.

Taze Karnabahar Siparişi

Karnabahar siparişi vererek hiç yorulmadan aynı zamanda da organik tarımla yetiştirilen harika tatta sebzelerin tadını çıkarın. Tarım ilaçları olmadan sağlıklı mahsulleri topraktan sofralara ulaştıran Gurmenin Sepeti, sağlığınız için en yararlı besinleri size sunar.

Uygun Fiyata Karnabahar Satın Al

Uygun fiyat ve harika lezzet bir araya geldiğinde sağlıklı beslenmenin tadı ayrı bir güzel… Hem sağlıklı hem de uygun fiyata sebze almak her zaman mümkün değil… Çünkü fiziki olarak faaliyet gösteren manavların dükkan kiraları ve ekstra masrafları nedeniyle size çok da ucuza fiyatlar sunamazlar. Öyleyse Gurmenin Sepeti ayrıcalığıyla uygun fiyata karnabahar satın al, demenin keyfini sürebilirsiniz.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Karnabahar siparişi verirken size hızlı ulaşmasının yanında en taze haliyle size gelmesi de son derece önemlidir. Yaşatan poşet teknolojisi ile adresinize gelen taze sebze tadına şimdi ulaşmak için hemen sipariş verin.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!