Ekoloji Market Karabiber (35 gr.)
Ekoloji Market Karabiber (35 gr.)

Ekoloji Market Karabiber (35 gr.) (BH009)

Fiyat : ₺49,95(KDV Dahil)

Ekoloji Market Organik Karabiber 35 gr 

 

Sıcak iklimlerde yetişen bir ağacın meyvelerinin kurutulmasıyla elde edilen karabiber, yoğun aroması sebebiyle neredeyse tüm mutfaklarda yer almakta. Dünyada büyük öneme sahip olan karabiber baharatı sağlıkla ilgili şifalı etkileriyle de öne çıkıyor. Hazmı kolaylaştıran ve bağırsak florasını koruyan bu özel baharat, sindirimi hızlandırdığı için son zamanlarda diyetlerde de sıkça boy gösteriyor. Ayrıca, üst solunum yolları ve boğaz hastalıklarında da kullanılan doğal bir ilaç olan karabiberin katkısız olarak tüketilmesi en önemli adım. Bu sebeple, en doğalı evlerinize getiren Gurmenin Sepeti, Ekoloji Market Organik Karabiber ürününü beğeninize sunuyor.

Yemek soslarından bakliyat çeşitlerine, kuru yemişlerden kahvaltılık ürünlere kadar birçok doğal ürün Gurmenin Sepeti’nde sizleri bekliyor. Sitemiz, yeşillik, sebze ve meyve gibi bozulabilirliği yüksek ürünleri bile stokta tutmadan hızlı bir teslimat politikası doğrultusunda çalışmaktadır. Ürün çeşitliliği, tazelik, nitelik, lider markalar ve orijinal tatlar konusunda nokta atışı çözümler sunan online manavımızla sofralarınız artık güvence altında. Alışverişe saatler harcamak istemeyen kullanıcılara hitap eden GurmeninSepeti.com 7 gün 24 saat faal şekilde online alışverişi mümkün kılıyor. Erişilebilir fiyatlar, güvenli ödeme protokolü, kullanıcı dostu site tasarımı ve güler yüzlü alışveriş fırsatı da size sunulan ekstra avantajlar arasında.

 

Ürün Özellikleri:

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONRTOL organik ürün sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür.