Kara Lahana (1 Bağ)
Kara Lahana (1 Bağ)

Kara Lahana (1 Bağ) (SB-039)

Fiyat : ₺8,95(KDV Dahil)

Karalahana Karadeniz Mutfağının Kraliçesi

Karalahana, Karadeniz yöresinin doğal mevsim şartlarında yetişen ve türlü yemeklerin ana malzemesi olan harika bir lezzettir. Gurmenin Sepeti sebze kategorisinden karalahana siparişi vererek şimdi siz de Karadeniz’e özgü tarifleri evinizde deneyebilirsiniz.

Karalahana Faydaları ve Kullanımı

Karadeniz mutfağının vazgeçilmezi karalahana faydaları arasında yer alanlar:

  • E vitamini yönünden zengin olması ile cilde ve tırnaklara iyi gelir.
  • C vitamini açısından sağladığı fayda bağışıklığı güçlendirmesi ve hastalıklarla mücadele gücünü arttırmasıdır.
  • B vitamini yönünden zengin olması ise kansızlığa iyi gelmesi açısından oldukça faydalı bir özelliktir.

Şimdi siz de bu harika lezzeti ve sağlık deposunu Gurmenin Sepeti üzerinden karalahana siparişi vererek kolayca bulabilirsiniz.

Kullanımı

Karalahana vitamin ve mineral yönünden zengin bir sebze olmasıyla yaz kış tüketilen faydalı besin kaynakları arasındadır. Bu özelliği ile gerek sarması gerek salatası gerek yemeği yapılarak tüketilir. Karalahana siparişi vererek siz de bu yöresel lezzetin harika tadını mutfaklarınızdan eksik etmeyin.

Taze Karalahana Siparişi

Taze karalahana ile şimdi vitaminleri ve doğallığı korunmuş doğal sebze yemenin tadını çıkarın. Sipariş vereceğiniz sebze topraktan mutfağa bahçenizden toplanmış kadar doğal haliyle size ulaştırılır. Bu haliyle tüm katkılardan uzak, zararlı madde içermeyen şekilde tüketmenize uygundur.

Uygun Fiyata Karalahana Satın Al

Donuk ya da sağlıksız koşullarda beklemiş olan sebzeleri tercih etmek yerine sizin için özel koşullarda tazeliği korunmuş sebzeleri tercih etmeniz sağlığınız için oldukça önemlidir. Uygun fiyata karalahana satın al, diyerek siz de hem tazeliği hem vitamin ve besin değerleri korunmuş sebze yiyebilirsiniz.

Hızlı Sipariş Güvenilir Teslimat

Şimdi Gurmenin Sepeti üzerinden oluşturacağınız hızlı sipariş neticesinde size yaşatan poşet ile korunmuş taze ve katkısız sebzeleri en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!