Kapya Biberi (500 GR Paket)
Kapya Biberi (500 GR Paket)

Kapya Biberi (KG) (SB-012)

Fiyat : ₺19,95(KDV Dahil)

Kapya Biber Salçaların Baş Malzemesi

Patlıcangillere mensup olan Kapya biber, çiğ ya da pişmiş olarak çok sayıda yemek ve salata için tercih edilir. Gurmenin Sepeti sebze kategorisinin eşsiz lezzetiyle tanışmak için şimdi kapya biber siparişi verebilirsiniz. Böylece sağlıklı yaşam için kendinize harika lezzette çiğ ya da pişmiş tarifler hazırlayabilirsiniz.

Kapya Biber Faydaları

Kahvaltılarda ve her öğünde tüketilebilen Kapya biber faydaları arasında:

  • Kötü kolesterolle savaşan doğal bir lezzettir.
  • Diyabete karşı koruyucu olmasıyla sevilir.
  • Harika tatlı biber lezzetine sahip olan kapya biber siparişi vererek kalp krizlerinden ve felç riskinden korunabilirsiniz.

Kullanımı

Kapya biber, çiğ halde sıklıkla tüketilen tadıyla benzersiz bir sebzedir. Tatlı ve etli biber sevenler için ayrıca kızartması yapılarak tüketilebilir. Kurutularak kışın da tüketilmesi mümkündür. Ege bölgesine özgü yağlama yapmak için kullanılabilecek malzemelerden biridir.

Taze Kapya Biber Siparişi

Taze kapya biber siparişi ile hormonsuz sebze tadının eşsiz güzelliğini keşfedebilirsiniz. Gurmenin Sepeti seçenekleri arasında yer alan taze ve katkısız sebze lezzeti ile hem aileniz hem de kendiniz için sağlığınıza değer katın. Ayrıca salçalık taze biber olarak da kullanabileceğiniz kapya biber ile evinizde kendi salçanızı yapabilirsiniz.

Uygun Fiyata Kapya Biber Satın Al

Hem lezzetli hem de uygun fiyata sebze siparişi için şimdi Gurmenin Sepeti ayrıcalıklarına göz atabilirsiniz. Sağlıklı olduğu kadar uygun fiyata kapya biber satın al, diyerek kendi sağlıklı ev ürünlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Kışlık hazırlılarınız için şimdi siz de kapya biber siparişi verin.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Hızlı bir sipariş ve sonrasında hızlı teslimat süreci ile ürünlerinizi en kısa sürede teslim alabilirsiniz. Ancak Gurmenin Sepeti sebze kategorisinden vereceğiniz kapya biber siparişi ile ürünleriniz ilk günkü tazeliğinde size ulaşır. Nasıl mı? Tabi ki yaşatan poşet teknolojisi ile…

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!