İthal Muz (1Kg Paket)
İthal Muz (1Kg Paket)

İthal Muz (1Kg Paket) (MS-010)

Fiyat : ₺22,95(KDV Dahil)

İTHAL MUZ

Çocukların Bayıldığı İthal Muz

Ülkemizde tüketimi oldukça yaygın ithal muz, çocuklardan büyüklere birçok kişi tarafından severek yenir. Çok sayıda tarifte kullanılabilen sarı meyve, tatlı ve kendine has bir kokuya sahiptir. Yumuşak ve son derece keyifli bir yemesi vardır.

İthal Muz Faydaları ve Kullanımı

Muz, faydaları aşağıda sıralanmıştır:

  • Yumuşak lifli bir gıda olan muz faydaları açısından oldukça zengindir.
  • Sodyum açısından zenginliği ile dikkat çeken sarı lifli meyve, tok tutma özelliği ile bilinir.
  • Lifli olması açısından kan şekerini dengeleme özelliğine sahip olsa da diyabeti olanlara çok fazla tavsiye edilmez.
  • İshal sorunu yaşayan kişiler için gün içinde bir adet muz tüketimi bu sorunla mücadele etmeyi kolaylaştırmaya yardımcıdır.

Kullanımı

Muz, mutfakta oldukça fazla yerde kullanım bulan tatlı bir meyvedir. Şeker yerine bile kullanılabilen bu harika lezzet, pastalarda, tatlılarda sıklıkla kullanılır. Ayrıca muzlu süt yapılarak kahvaltıda ve gün içinde keyifle tüketilebilir.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Sağlıklı beslenme denildiğinde muz ile hazırlanan ilginç bir sürü tariften bahsetmek mümkündür. Bunlardan bir tanesi ise un yerine kullanılarak yumurta ve süt ya da su ile hazırlanan kreptir. Hafif tatlımsı tadı tamamlamak için pişirirken akçaağaç lezzeti tercih edilebilir. Gün içinde bir adet muz tüketerek keyifli bir ara öğün yapmanız da mümkündür.

Taze İthal Muz Siparişi

Tazeliği kadar doğallığı, güzel kokusu ve tadı da önemli olan meyveler, orijinalliği korunarak evlerinize kadar teslim edilir. Gurmenin Sepeti içinden istediğiniz miktarda meyve siparişi vererek hem yorulmadan hem de uygun ücrete meyve satın alabilirsiniz.

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Gurmenin sepeti sizin için online sipariş seçeneğinde en güvenilir teslimat sistemini geliştirmiştir. Yaşatan poşet ile siparişleriniz bozulmadan ve ilk günkü lezzetini koruyarak elinize ulaşır. Taze ve doğal kokulu meyve yemenin tadını çıkarmak için şimdi sipariş verin.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!