Ekoloji Market Hurmalı Cezerye (40 gr)
Ekoloji Market Hurmalı Cezerye (40 gr)
Ekoloji Market Hurmalı Cezerye (40 gr)

Ekoloji Market Hurmalı Cezerye (40 gr) (A003)

Fiyat : ₺5,00(KDV Dahil)

Ekoloji Market Organik Hurmalı Cezerye 

 

Ürün Hakkında:

Havucun ve organik kuru yemişlerin eşlik ettiği özel bir yöresel tat olan cezerye şimdi hurma lezzetiyle buluştu! Organik olarak üretilen ve şeker ilave edilmeyen Ekoloji Market Organik Hurmalı Cezerye ürünümüz sağlıklı beslenmenize katkıda bulunmak için satışta. Gurmenin Sepeti farkıyla sunulan ürünümüz kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici içermiyor. Ara öğünlerinizde mükemmel bir atıştırmalık olarak görev alan bu cezerye hızlıca geçiştirilen yemek vakitlerinde etkili bir beslenme imkanı da sunuyor. Online sipariş imkanı da sizin için devrede.
 

Özellikler:

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONRTOL organik ürün sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

 

TÜRKİYE’DE BİR İLK !!

Organik hurma, fındık ,zencefil,toz tarçın ,hindisten cevizi ve pirinç ununun ahenk ile bütünleşmesi sonucu öncelile çocuklarımızın,hamile bayanların, spor yapanların ve diyet veya kontrollü yemek isteyenlerin ara öğünlerinde bırakamayacağı lezzet 

‘’HURMALI CEZERYE’’

Yüzyıllar boyu sofralarımıza bolluk ve bereket getiren Arap yarımadasının en bereketli, yüzlerce çeşide sahip mucizevi meyvesi ‘’Hurma’’  ve tarih öncesinden gelen mistik gizemiyle kendisine hayran bırakan geleneksel tatlılarımızın sultanlarından ‘’Cezerye’’.

Hurmanın sağlığı, fındığın gücü ve baharatların şifasını herhangi bir katkı maddesi kullanmadan şeker ilavesiz, en organik hali ile siz değerli Organik severler için bir araya getirdik ve ortaya mükemmel bir karışım çıktı.

 

 

Bizler de Ekoloji Market ailesi olarak tek katkısı emeğimiz  ve sevgimiz olarak ürettiğimiz; Türkiye’de bir ilk olan Hurmalı Cezerye’ mizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmak üzere görücüye çıkardık.