Greyfurt (1Kg Paket)
Greyfurt (1Kg Paket)

Greyfurt (1Kg Paket) (MS-029)

Fiyat : ₺29,95(KDV Dahil)

GREYFURT

Grip Savaşçısı Greyfurt

Her daim bağışıklığınızı güçlü tutmak ve hastalıklara karşı dirençli olmak için greyfurt harika bir meyve seçeneğidir. Kabuğunun taze kokusu ile size eşsiz bir bahar havası yaşatır. Sonbahar meyvesi olsa da Gurmenin Sepeti sayesinde her mevsim Greyfurt siparişi verebilirsiniz.

Greyfurt Faydaları ve Kullanımı

  • C vitamini deposu olan Greyfurt bağışıklığı güçlendirmeye yardımcıdır.
  • Kış aylarının vazgeçilmez enerji ve sağlık deposu meyve, A ve E vitaminleri açısından da zengindir.
  • Özellikle kilo vermek isteyenlerin tüketmesi önerilir, metabolizmayı güçlendirmeye yardımcıdır.

Kullanımı

Hafif acımsı tadı olan kırmızı meyve, genellikle suyu sıkılarak taze sıkılmış portakal ile karıştırılıp tüketilir. Bu haliyle daha yumuşak bir içime sahip olur. Greyfurt kabuğu soyulduktan sonra iç zarı da çıkarılarak tüketildiğinde daha yumuşak bir tada sahiptir. Bu haliyle gün içinde birkaç parça taze tüketilmesi tavsiye edilir.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Kırmızı sulu meyve kalorisi oldukça düşük olduğu için kilo vermek isteyenlerin de rahatça tüketebileceği özelliktedir. Genellikle vitamin bombası meyve suları ve özel sağlıklı meyve kokteylleri yapmak için tercih edilir.

Taze Greyfurt Siparişi

Taze meyve siparişi ile Gurmenin Sepeti içinde yer alan bütün meyveleri ilk günkü doğallığı ve taze kokusu ile satın alabilirsiniz. Doğallığı kabuklarının kokusundan anlaşılan bütün meyve çeşitleri tazeliği bozulmadan evlerinize kadar ulaştırılır.

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Yolda sarsılmadan ve herhangi bir şekilde bozulmadan ideal ısı koşullarında taşınan meyveler, özel paketleme tekniğimiz sayesinde tazeliğini uzun süre korur. Yaşatan poşet teknolojimiz sayesinde sipariş verdiğiniz bütün meyveler, orijinal lezzeti korunarak adresinize teslim edilir.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!