Erik Anjelika (1Kg Paket)
Erik Anjelika (1Kg Paket)

Erik Anjelika (1Kg Paket) (MS-027)

Fiyat : ₺17,95(KDV Dahil)

ERİK ANJELİKA

Etli Yanaklı Erik Anjelika

Bir yaz meyvesi olan erik anjelika kütür kütür etli sulu yapısı tatlı ve mayhoş olmak üzere tat seçeneklerine sahiptir. Mor ya da kırmızı erik olarak da adlandırılabilen bu meyve türünü yemesi çok keyifli ve kolaydır. Çekirdeğinden kolayca ayrılır, gün içinde sağlıklı atıştırmalık niyetine tüketilebilir.

Anjelika Erik Faydaları ve Kullanımı

Mor erik faydaları:

  • Anjelika, kalp sağlığını korumaya yardımcıdır.
  • Kolesterolle mücadele etmeyi sağlar.
  • Erik, vücut direncini arttırıp astım, romatizma gibi hastalıkların önüne geçmeye yardımcı olur.

Kullanımı:

Erik pestili ve hoşafı yapılarak yaz kış tüketmeye uygun hale getirilebilir. Pestil haline getirilmiş olan erik, tatlı ve atıştırmalık niyetine çayın yanında rahatlıkla yenebilir.  Ayrıca taze olarak meyve salatalarında ve meyveli pastalarda kullanılarak kremanın yoğun tadını kırmada yardımcı harika bir malzemedir.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Anjelika erik, gün içinde bir iki tane yenerek kabızlık sorununa çözüm sağlanabilir. Bunun yanında hoşaf halinde tüketilmesi de bağırsakları yumuşatarak tuvalete çıkamama sorununa iyi gelir. Ayrıca yaz günü buzdolabında beklemiş kütür kütür sulu bir erik yemek, gün içinde keyfinizi yerine getirir.

Taze Erik Anjelika Siparişi

Ağız sulandıran anjelika eriği her yerde taze ve istenen kalitede bulunmayabilir. Ancak Gurmenin Sepeti size en sevdiğiniz erik lezzetini taptaze, dalından koparılmış, doğal tatta ve kokuda almanıza olanak tanıyarak sunar.

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Online meyve siparişi ile eriğin en lezizini gönlünüzce alabilmeniz mümkün… Bunun için hızlı sipariş seçeneğimizden yararlanarak ağzınıza layık erik lezzetini bozulmadan, çürümeden ve tazeliğini koruyarak adresinize getiriyoruz.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!