Endivyen (1 Demet)
Endivyen (1 Demet)

Endivyen (1 Demet) (YS-002)

Fiyat : ₺7,95(KDV Dahil)

Endivyen (1 Demet)

Endivyen Siparişi

Bir çeşit hindiba olan, Akdeniz yeşilleri sınıfına mensup olduğu bilinen Endivyen, lezzetli salataların en güzel malzemelerindendir. Endivyen siparişi ile siz de bu harika lezzetin tadını çıkarabilir, kendinize sağlıklı bir beslenme düzeni kurabilirsiniz.

Endivyen Faydaları

Tadına aşina olanların ondan bir türlü vazgeçemediği Endivyen faydaları arasında:

  • C vitamini açısından zengin olması ve antioksidan özelliğinin bulunması açısından bağışıklığı güçlendirmeye yardımcıdır.
  • İştahı kapalı kişiler için iştah açma özelliğine sahiptir.
  • Kolesterol seviyesini dengelemeye yardımcıdır.

Endivyen Kullanımı

Endivyen genel olarak salatalarda çiğ halde ve bazen sebze çorbası gibi çeşitli tariflerde pişmiş halde kullanılabilir. Bu lezzetle bir kez tanışanlar, onun acımsı tatlılığından vazgeçemez. Şimdi siz de Akdeniz havasının yöresel tadının keyfini çıkarmak için Endivyen siparişi verin.

Taze Endivyen Siparişi

Taze Endivyen siparişi ile evlerinizde şölen tadında salatalar, yemekler, çorbalar hazırlayabilirsiniz. Endivyen genel olarak salatalarınızın son dokunuşunu yapmak için tercih edebileceğiniz harika bir yeşillik türüdür. Gurmenin Sepeti yeşillikler kategorisinde sağlığınıza yatırım yapmanız için yer alan en lezzetli yeşillik için şimdi sipariş verin.

Uygun Fiyata Endivyen Siparişi

Uygun fiyata Endivyen siparişi vererek hem taze hem de sağlıklı beslenmenin keyfini çıkarın. Hormonsuz ve katkısız taze yeşillik yiyerek sağlınızı koruyun. Piyasadaki birçok sağlıksız ve hormonlu gıdaya inat, hem katkısız hem de uygun fiyata Endivyen satın alabilirsiniz. Şimdi sipariş verin, 24 saatte teslim edilen taze yeşilliğin tadını çıkarın.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Oluşturacağınız hızlı sipariş neticesinde Gurmenin Sepeti sizin için yeşilliklerinizi özel bir paketleme ve koruma yöntemiyle adresinize ulaştırır. Yaşatan Poşet mucizesi ile hep taze kalan yeşillikler, besin değerini koruyarak lezzetini de kaybetmez. Şimdi Endivyen siparişi verin, en keyifli mevsim salatalarının tadını çıkarın.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

 

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!