Ekoloji Market Elma Suyu Konsantresi (340 ml.)
Ekoloji Market Elma Suyu Konsantresi (340 ml.)

Ekoloji Market Elma Suyu Konsantresi (340 ml.) (A001)

Fiyat : ₺27,00(KDV Dahil)

Ekoloji Market Elma Suyu Konsantresi (340 ml.)

Ürün Hakkında

Doğal elma suyunun buharlaştırılması ile  elde edilen ürüne “elma suyu konsantresi” denir. Ekoloji Market Organik Elma Suyu Konsantresi %100 organik sertifikalı elmalardan üretilmiştir ve oldukça etkili bir tatlandırma gücüne sahiptir. Elma suyu konsantresini rafine şekerin kullanıldığı her şeyde, şeker yerine kullanabilirsiniz. Elma tadı ve kokusu yoktur.

Çay, kahve süt gibi gıdaları sağlıklı bir şekilde tatlandırmak için de kullanabilirsiniz, 1-2 çay kaşığı yeterli olacaktır. Sütlü tatlı, reçel, kek, kurabiye, ya da şerbetli tatlıların yapımında; 1 su bardağı rafine şeker yerine 4/3 bardak elma suyu tatlandırıcısı kullanmak yeterlidir.

Özellikler

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Organik Ürün Sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Alacağınız ürünler 1 gün (Pazar günü hariç) içerisinde adresinize teslim edilir. Harika tatlardaki özenle seçilmiş ve üretilmiş organik ürünlere, eve taşıma zahmetine girmeden kolayca ulaşmanız, Gurmenin Sepeti’nden alışveriş yapmanız için en önemli nedenlerdir. Online Ekoloji Market Organik Elma Suyu Konsantresi siparişi vererek harika yemeklerin tadını çıkarın. Aynı zamanda özel korumalı paketlerde korunaklı ve güler yüzlü teslimatın keyfini sürün.