Elma Granny (1Kg Paket)
Elma Granny (1Kg Paket)

Elma Granny (1Kg Paket) (MS-009)

Fiyat : ₺16,95(KDV Dahil)

ELMA  GRANNY

Fit Kalmak İsteyenlerin Tercihi Elma Granny

Yeşil rengi ve mayhoş tadı ile çok tatlı sevmeyenler için ideal meyvelerden biri elma granny… Gün içinde meyve ihtiyacını karşılamak için bir porsiyon tüketilmesi tavsiye edilen bu elma cinsi, sert ve sulu özelliktedir.

Elma Granny Faydaları ve Kullanımı

Yeşil kabuklu meyveler sınıfında yer alan diyet listelerinin en tercih edilen meyvelerinden biri olan elma granny faydaları:

  • Metabolizmayı düzene sokarak sindirim ve boşaltım sistemi ile ilgili sorunların önüne geçmeye yardımcıdır.
  • İçindeki düşük şeker oranı ve lif sayesinde kan şekerini dengede tutarak diyabeti önlemede etkilidir.
  • Cildi güzelleştirmeye yardımcı olduğu bilinir.

Kullanımı

Taze meyve şeklinde tüketilmesi yaygın olan yeşil elma kabuğu da kendisi kadar faydalıdır. İçi yenip kabuğu ayrılarak kaynatılıp çay olarak da tüketilebilir. Meyve salatalarında, yemek yanında tüketmek için hazırlanan salata alternatiflerinde, bazı özel yemek tariflerinde kullanılabilir.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Yeşil elma genel olarak aşırı kalori içermemesi nedeniyle kilo vermek isteyenlerce gün içinde tüketilen besinler arasında yer alır. Hem meyve hem tatlı ihtiyacını karşılamak adına dilimleri üzerine tarçın serpilerek tüketildiğinde kan şekerini dengeler. Bu halde tatlı krizlerinin önüne geçmeye yardımcıdır.

Taze Elma Granny Siparişi

Sevilen ve sağlıklı taze elma granny tüketmek isteyenler Gurmenin Sepeti ayrıcalığı ile sipariş verin. Aldığınız meyvenin ilk günkü tazeliğini koruyan özel muhafazalı paketlerde meyve siparişinizi evlerinize teslim edelim.

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Doğal meyve lezzetinin evlerinize güvenle ve hasarsız şekilde ulaştırılması için sitemizden hızlı sipariş oluşturun.  Yaşatan poşet ayrıcalığıyla her zaman taze kalan meyvelerin tadını çıkarın.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!