Elma Golden (1Kg Paket)
Elma Golden (1Kg Paket)

Elma Golden (1Kg Paket) (MS-026)

Fiyat : ₺11,95(KDV Dahil)

GOLDEN ELMA

Altın Güzeli Golden Elma

Sarı, sulu ve yumuşak yapısı ile yemesi keyifli golden elma, tatlı meyve sevenler için harika bir seçenektir. Taze meyve seçenekleri arasında lezzeti harika ve oldukça faydalı meyvelerden biridir.

Golden Faydaları ve Kullanımı

Yazın sıcağına taze sulu lezzetiyle harika bir uyum sağlayan golden elma faydaları:

  • Vücut direncini güçlendiren elma golden C vitamini açısından zengindir.
  • Hücre yenilenmesine yardım eden elma, dinç hissetmeyi sağlar.

Kullanımı

  • Elma, mutfaklarda sıklıkla yer bulan ve kullanım alanı geniş bir meyvedir.
  • Salatalarda farklı ve muhteşem bir lezzet birliği oluşturmak için kullanılabilir. Tuzlu tariflerde elma kullanımı pek alışıldık olmasa da mevsim salatalarında elma kullanımı eşsiz bir lezzet yaratmak için tercih edilir.
  • Bunun dışında ise elmanın pasta ve kek tariflerini doğal elma tadıyla şenlendirmek için kullanımı yaygındır. Sirke, elma hoşafı gibi doğal lezzetleri oluşturmak için oldukça ideal bir malzemedir.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Elma denildiğinde sağlıklı beslenme ilk akla gelenlerden biridir. Golden elma, bu sağlıklı beslenme önerileri arasında genellikle taze olarak tüketilmeye uygundur. Günde bir adet tüketildiğinde ara öğün yerine geçebilir. Tok kalmaya yardımcıdır.

Taze Golden Elma Siparişi

Taze meyve siparişi ile evde doğal mis kokulu elma tüketmek isterseniz siz de Gurmenin Sepeti elma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Katkısız elma lezzetini kokusundan ve yediğinizde aldığınız müthiş güzellikte tattan anlayabilirsiniz.

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Günün sonunda taze ve tatlı golden elma yemek, sizi ruhsal olarak dinlendireceği gibi sağlıklı meyve yemenin mutluluğunu da yaşayabilirsiniz. Online sipariş ile sevdiğiniz meyve tadına hızlı ve güvenilir teslimat ile ulaşın!

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!