Ekolojik Market Karabuğday Greçka (1 kg)
Ekolojik Market Karabuğday Greçka (1 kg)

Ekolojik Market Karabuğday Greçka (1 kg) (krbgdy01)

Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)

 Ekoloji Market Karabuğday Greçka (1kg)

Ürün Hakkında

Karabuğday, kuzukulağıgiller ailesinden, greçka olarak da bilinen minik bir bitkidir. İçerisinde bolca B vitamini, magnezyum ve lif bulundurur. Aynı zamanda protein, potasyum anlamında da zengin bir içeriğe sahiptir. Glüten içermediğinden çölyak hastaları ve glütensiz beslenenler mükemmel bir alternatiftir. Protein ve lif bakımından zengin olan karabuğday, kan şekerinin kontrolünde ve diyetlerde kullanılması özellikle tavsiye edilmektedir. Tadı genelde bulgura benzetilmektedir. Ekoloji Market Organik & Vegan Karabuğday Greçka ürünümüze online sipariş vererek ulaşabilirsiniz. 

Özellikler

Glütensiz üründür.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Organik Ürün Sertifikasına sahiptir. Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

 

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Alacağınız ürünler 1 gün içerisinde (pazar günü hariç) adresinize teslim edilir. Harika tatlardaki özenle seçilmiş ve üretilmiş organik ürünlere, eve taşıma zahmetine girmeden kolayca ulaşmanız, Gurmenin Sepeti’nden alışveriş yapmanız için en önemli nedenlerdir. Ekoloji Market Organik & Vegan Karabuğday Greçka siparişi vererek harika yemeklerin tadını çıkarın. Aynı zamanda özel korumalı paketlerde korunaklı ve güler yüzlü teslimatın keyfini sürün.