Salkım Domates (1Kg Paket)
Salkım Domates (1Kg Paket)

Salkım Domates (1Kg Paket) (SB-008)

Fiyat : ₺19,95(KDV Dahil)

Domates Salkım Benzersiz Domates Lezzeti

Birbirine sımsıkı dallarla bağlı salkım domates lezzetinin büyüleyici etkisini fark edersiniz. Hormonsuz domates lezzetiyle gerçek domates yemenin keyfini yaşarsınız. Domates salkım siparişi vererek şimdi meyvenin en taze ve doğal haliyle tanışmaya ne dersiniz?

Domates Salkım Faydaları

Enfes lezzetiyle fark yaratan domates salkım faydaları:

  • Antioksidan özelliği gösteren domates vücut direncini arttırmaya yardımcı sağlıklı bir besindir.
  • Çiğ ve kabuklu halde tüketildiğinde ya da suyu çıkarılarak içildiğinde kabızlığı gidermeye yardımcıdır.
  • İdrar söktürücü özelliği ile aynı zamanda ödem attırmaya yardımcıdır.

Kullanımı

En lezzetli menemenlerin yapılması, en leziz sote yemeklerinin pişirilmesi için salkım domates kullanılır. Domates sosu ve çeşitli mezeler hazırlanması için de salkım domatesler tercih edilir. Domates siparişi vererek kendiniz için harika kışlık soslar ve konserveler hazırlayabilirsiniz. Domatesleri dilimleyerek buzluğa atıp sonrasında yemeklerde kullanmak üzere ihtiyaç duyduğunuzda çıkarabilirsiniz.

Taze Domates Salkım Siparişi

Taze domates salkım siparişi ile domates kullanarak yapabileceğiniz birçok tarifi son derece sağlıklı şekilde yapabilirsiniz. Katkısız meyve sebze alışverişi için Gurmenin Sepeti size her zaman lezzetli ve sağlıklı ürünleri sunar.

Uygun Fiyata Salkım Domates Siparişi

Salkım domatesler, lezzetiyle olduğu kadar fiyatları ile de memnun kalacağınız kaliteye sahiptir. Gurmenin Sepeti sizin sağlığınızı önemsediği kadar bütçenizi de önemser. Bütçenize uygun gönlünüze göre alışveriş yaparak siz de sağlıklı beslenmenin dinçliğini hissedin. Şimdi salkım domates siparişi verin.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Gurmenin Sepeti online manav üzerinden hızlı bir şekilde sipariş vererek sadece kendiniz için değil, sevdiklerinizin de sağlığı için en doğru tercihi yapabilirsiniz. Hızlı olduğu kadar güvenli teslimat ile taze meyve sebzeye doyun. Şimdi domates salkım siparişi vererek tadına doyamayacağınız yemekler hazırlayabilirsiniz.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!