Lüx Domates (1Kg Paket)
Lüx Domates (1Kg Paket)

Lüx Domates (1Kg Paket) (SB-007)

Fiyat : ₺14,95(KDV Dahil)

Domates Lux Kahvaltıların Göz Nuru

Kahvaltıların en olmazsa olmaz seçeneklerinden biri olan domates Lux, taze ve katkısız oluşu ile Gurmenin Sepeti ayrıcalığını yansıtır. Sağlıklı salata alternatifleri ve en keyifli ara öğünler için domates en vazgeçilmez tercihlerden biridir. Sulu iç yapısı ilk ısırıkta tazeliğin verdiği güzel hisle birleştiğinde domates yemeye doyamayacaksınız. Şimdi domates lux siparişi vererek sağlığınız için en güzel seçimlerden birini yapabilirsiniz.

Domates Lux Faydaları

Domates lux faydaları arasında şunları saymak mümkündür:

  • Antioksidan özelliği göstermesi nedeniyle sağlığa son derece faydalıdır.
  • Kalbi koruyan özelliği, her yaştan insanın domatesi gönül rahatlığı ile ve severek yemesine yardımcıdır.
  • Harika kokusu ve organik lezzeti ile her gün tüketilen domates kan hücrelerinin kendini yenilemesine de yardımcıdır.

Kullanımı:

Domates çiğ ya da sos halinde kullanılabilen güzel bir yiyecektir. Makarna soslarında, salça yapımında, yemeklerde, çorbalarda tercih edilir. Bunun dışında ise çiğ halde tüketimi de oldukça yaygındır. Çiğ haliyle kahvaltılarda, salatalarda ve sağlıklı sandviç yapımında kullanılabilir. Şimdi siz de taze domates lux siparişi verin kokusuyla bile mest eden taze domates yeme keyfinden mahrum kalmayın.

Taze Domates Lux Siparişi

Taze olduğu kadar katkısız olması da yiyecekleriniz için en önemli özelliklerden bir tanesidir. Bu nedenle domates lux siparişi verirken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, aldığınız ürünün gerçekten katkısız olup olmadığıdır. Dondurulmuş gıda almadığınızdan emin olmanız gerekir. Gurmenin Sepeti bu konuda son derece hassastır. Bütün ürünlerimiz dalından koparılmış gibi tazeliğini korur durumdadır.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Güvenli sebze teslimatı yapmanın en temel kıstası, siparişin hiçbir hasar görmeden, tazeliği bozulmadan adrese teslim edilmesidir. Domates lux siparişi için size tazeliği bozulmayan siparişler ulaştırmak amacıyla Gurmenin Sepeti’nin bir sırrı var: Yaşatan Poşet…

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!