Dolma Biber (500 GR Paket)
Dolma Biber (500 GR Paket)

Dolma Biber (KG) (SB-006)

Fiyat : ₺11,95(KDV Dahil)

Dolma Biber ile Lezzeti Bol Yemekler

Dolma biber; etli, içi geniş, basık ve şişkin bir biber türüdür. İçi doldurulabilecek genişliktedir. Adını bu yapıdan alır. Dolma biber siparişi ile en harika ve leziz ana yemeklerini, misafir ikramlıklarını hazırlamak için şimdi Gurmenin Sepeti sebze kategorisinde göz atabilirsiniz. Böylece taze ve doğal dolmalık biber siparişi ile ailenize ve sevdiklerinize gerçek sebze lezzetinde harika yiyecekler hazırlayabilirsiniz.

Dolma Biber Faydaları

Lezzetiyle yiyenlerin aşık olduğu dolma biber faydaları arasında şunlar yer alır.

  • C vitamini deposu olması bakımından vücut direnicini yükseltir.
  • Lifli bir gıda olması bakımından sindirimi kolaylaştırır.
  • B vitamini açısından zengin bir biber türü olan dolma biber, kırmızı kan hücresi artışı sağlayarak kansızlığa iyi gelir.

Kullanımı:

Dolma biber, zeytinyağlı ya da etli olmak üzere iki farklı türde dolma biber yemeği yapılabilen bir sebzedir. Her ikisi için de malzemeler önceden hazırlanır. Biberin kafa kısmı koparılarak içindeki tohumlar temizlenir. Dolma içi özellikle de bulgur ile hazırlanmışsa fit bir ana yemek tarifi oluşturulabilir. Şimdi taze dolma biber siparişi vererek siz de bu muazzam lezzetli damak tadınıza uygun olacak şekilde deneyebilirsiniz.

Taze Dolma Biber Siparişi

Taze olduğu kadar lezzetiyle ağız sulandıran bir sebze olan dolma biber siparişi için Gurmenin Sepeti online manav üzerinden kolay bir seçim yapabilirsiniz. Dolma biber tazeliği ile ağız sulandırdığı kadar hormonsuz ve katkısız olmasıyla da çok beğenilir. 

Organik Lezzet Güvenli Teslimat

Organik taze sebze satın al!” diyerek en leziz dolma biber tariflerini deneyebilirsiniz. Şimdi Gurmenin Sepeti üzerinden katkısız doğal biber satın alarak sağlığınıza yatırım yapın.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!