Ekoloji Market Çubuk Tarçın (25 gr.)
Ekoloji Market Çubuk Tarçın (25 gr.)

Ekoloji Market Çubuk Tarçın (25 gr.) (BH011)

Fiyat : ₺49,95(KDV Dahil)

Ekoloji Market Organik Çubuk Tarçın 25 gr 

 

Yemeklere ve özellikle tatlılara özel bir aroma katan tarçın baharatı, lezzetinin yanı sıra şifalı özellikleriyle de öne çıkıyor. Kan şekerini dengelemeye yardımcı olan tarçın baharatı, bağışıklık sistemini de destekleyici etkileriyle biliniyor. Özellikle kış hastalıklarını önleyici bir etkisi olan bu özel baharatı takviye bir gıda olarak gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Gurmenin Sepeti farkıyla sunduğumuz Ekoloji Market Organik Çubuk Tarçın, yetiştirilme sürecinde kimyasal kullanılmamış, sertifikalı, özel bir üründür. Yoğun aromalı ve kokulu bu çubuk tarçın çeşidi için online siparişinizi oluşturmanız yeterli.

Yemek soslarından bakliyat çeşitlerine, kuru yemişlerden kahvaltılık ürünlere kadar birçok doğal ürün Gurmenin Sepeti’nde sizleri bekliyor. Sitemiz, yeşillik, sebze ve meyve gibi bozulabilirliği yüksek ürünleri bile stokta tutmadan hızlı bir teslimat politikası doğrultusunda çalışmaktadır. Ürün çeşitliliği, tazelik, nitelik, lider markalar ve orijinal tatlar konusunda nokta atışı çözümler sunan online manavımızla sofralarınız artık güvence altında. Alışverişe saatler harcamak istemeyen kullanıcılara hitap eden GurmeninSepeti.com 7 gün 24 saat faal şekilde online alışverişi mümkün kılıyor. Erişilebilir fiyatlar, güvenli ödeme protokolü, kullanıcı dostu site tasarımı ve güler yüzlü alışveriş fırsatı da size sunulan ekstra avantajlar arasında. 

 

Ürün Özellikleri:

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONRTOL organik ürün sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

 

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür.