Çarliston Biber (500 GR Paket)
Çarliston Biber (500 GR Paket)

Çarliston Biber (KG) (SB-004)

Fiyat : ₺8,95(KDV Dahil)

Çarliston Biber Tatlı Sevenler İçin

Çarliston biber, acı yemekten hoşlanmayan ama biber seven herkes için ideal sebze türlerinden biridir. Gurmenin Sepeti sebze kategorisinde yer alan bu faydalarıyla zengin, tadıyla eşsiz biber lezzeti, genellikle yemeklerde kullanılır. Çarliston biber siparişi vererek siz de bu harika lezzet ile bir an önce tanışın!

Çarliston Biber Faydaları ve Kullanımı

Çarliston Biber faydaları açısından bu kadar zengin olması dolayısıyla Türk mutfağında sıklıkla yer bulan bir lezzettir. Kendine özgü tatlı biber lezzetine sahip Çarliston faydaları arasında:

  • Yorgunluğu almaya stresi azaltmaya yardımcı olması.
  • C vitamini açısından zengin olması bakımından vücut direncini güçlendirmesi.
  • Midesi hassas olanların yiyebileceği şekilde acılığı hiç olmayan bir biber türü olması yer alır.

Kullanımı:

Rengi açık yeşil, tatlı biber türlerinden biri olan Çarliston, kahvaltıda çiğ olarak tüketilmeye uygundur. Salatalarda da çiğ halde tüketilerek sindirimi kolaylaştırmaya yardımcıdır. Az sıvı yağda kavrularak yoğurtlu salatası yapılır. Kavrulup sirkeli sosla karıştırılarak meze gibi tüketilebilir.

Taze Çarliston Biber Siparişi

Taze biber siparişi vererek hem doğal hem sağlıklı sebze yemenin vücudunuzdaki olumlu etkilerini net olarak gözlemleyebilirsiniz. Katkısız taze çarliston biber siparişi ile kendinizi daha dinç, ruhsal olarak çok daha iyi hissedersiniz.

Doğal Çarliston Biber Siparişi Ver

Aileniz, sevdikleriniz ve kendiniz için en doğal ve sağlıklı seçimleri yapmak için doğru adresi bilmeniz önemlidir. Gurmenin Siparişi ile “Doğal çarliston biber siparişi ver!” diyerek en sağlıklı seçimi yapabilirsiniz.

Hızlı Sipariş Güvenilir Teslimat

Hızlı bir şekilde oluşturduğunuz çarliston biber siparişi, adresinize de en kısa sürede teslim edilir. Siparişleriniz, yaşatan poşet teknolojisi sayesinde ilk günkü tazeliğini ve doğal tadını koruyarak evlerinize ulaşır.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!