Taze Bezelye (1Kg Paket)
Taze Bezelye (1Kg Paket)

Taze Bezelye (1Kg Paket) (SB-002)

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺11,95(KDV Dahil)
İndirimli : ₺10,95(KDV Dahil)

Bezelye Yeşil Fayda

Küçük toplardan oluşan kabuklu sebze bezelye, bazen salatalarınıza garnitür bazen de ana yemek olmaya uygun harika bir sebzedir. Yumuşak, yeşil küçük tanelere sahiptir. Piştiğinde son derece yumuşaktır. Baklagiller ailesinde yer alan sebze birden çok türe sahiptir. Şimdi doğal bezelye siparişi vererek kendinize ve ailenize enfes tarifler hazırlayabilirsiniz.

Bezelye Faydaları ve Kullanımı

Hafif tatlımsı bir tada sahip olan bezelye faydaları nelerdir?

  • Bağışıklığı arttıran özelliğe sahiptir.
  • Lifli ve karbonhidratlı bir gıda olması nedeniyle ekmeksiz tüketilebilecek leziz bir sebzedir. Bu özelliği ile tok kalmaya yardımcıdır.
  • Lifli özelliği sayesinde sindirimi ve boşaltımı düzenlemeyi sağlar.
  • Yaşlanma karşıtı olması nedeniyle cildi yenileyici özelliği bulunur.

Kullanımı:

Bezelye havuç ve patatesle bir arada inanılmaz leziz bir salçalı yemek yapmak için kullanılabilir. Bezelye siparişi vererek hafif tarifler de hazırlayabilirsiniz. Bunun için bezelyeyi haşlayıp mevsim yeşillikleri ile salata içinde kullanabilirsiniz. Sağlıklı bir ara ya da ana öğün hazırlamak için yeşil bezelye taneleri oldukça ideal bir malzemedir. Şimdi “Taze bezelye satın al!” seçeneği ile gerçek sebze tadını keşfedin.

Taze Bezelye Siparişi

Taze sebze lezzetiyle sağlıklı yemekler yapmak ve yemek için şimdi Gurmenin Sepeti garantisiyle bezelye siparişi verebilirsiniz. Kendinizi hiç yormadan kolay bir mutfak alışverişi yapmanız için Gurmenin Sepeti taze sebze meyve seçeneklerini kolayca sipariş verin. 

Hızlı Sipariş Güvenilir Teslimat

Hızlı bezelye siparişi sayesinde evlerinize katkısız sebze almanın rahatlığını ve güvenini yaşayabilirsiniz. Her hava şartına uygun taşıma koşulları sayesinde Gurmenin Sepeti sebze siparişi için en güvenilir sanal manav seçeneklerinden biridir. Sıcak ya da soğuk havada dışarı çıkmanıza gerek kalmaksızın mağazamızdan alışveriş yaparak tazeliğin ve doğallığın tadını çıkarabilirsiniz.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!