Baby Ispanak (350Gr)
Baby Ispanak (350Gr)

Baby Ispanak (500Gr) (SB-050)

Fiyat : ₺24,95(KDV Dahil)

Baby Ispanak Gözlerin Dostu

Sağlıklı olması ve çeşitli salata tariflerinde kullanılması nedeniyle baby ıspanak Türk mutfaklarında sıklıkla yer bulan bir sebzedir. Yeşil sebzeler kategorisinde yer alan baby ıspanak siparişi ile hem ağızınıza layık tarifler yapabilir hem de sebzenin faydalarından istifade edebilirsiniz.

Mini Ispanak Faydaları ve Kullanımı

Görüntüsü mini olsa da fayda açısından baby ıspanak oldukça etkili bir sebzedir. Özellikle çiğ tüketilmesi tavsiye edilir. Üstün lezzet kalitesine sahip mini ıspanak faydaları şunlardır:

  • Demir açısından zengin olduğu bilinen ıspanak, kansızlığa iyi gelir.
  • A,C ve E vitamini açısından zengindir.
  • A vitamini içeriği gözlerin iyi görmesine ve göz kusurlarının önlenmesine yardımcıdır.
  • C vitamini bağışıklığı güçlendirmede etkilidir.
  • E vitamini cildi ve saçları güçlendirmede etkilidir.
  • Mini ıspanak, kanın pıhtılaşmasını yavaşlatarak kalp hastalıklarına karşı önleyici etki oluşturur.

Kullanımı:

Küçük bir ıspanak cinsi olması nedeniyle baby ıspanak genellikle salatalarda tercih edilir. Mevsim salatasına bir malzeme olarak eklenebileceği gibi tek başına doğranıp zeytinyağı, limon, sarımsak gibi farklı çeşnilerle harika lezzetler yaratmak için kullanılır. Tercihe göre patates salatalarında lezzeti ve vitamin oranını arttırmak için kullanılabilir. Sebze çorbalarına konarak vitamin açısından zengin ve leziz tarifler oluşturulabilir.

Taze Baby Ispanak Siparişi

Tazelik sebzelerde aranan en önemli özelliklerdendir. Gurmenin Sepeti üzerinden vereceğiniz baby ıspanak siparişi ile siz de organik ve taze ıspanağın tadına doyabilirsiniz. Zahmetsizce vereceğiniz sipariş neticesinde mini ıspanak ve diğer bütün sebze siparişlerinde tazeliği korunmuş, özel paketlerde muhafazalı ürününüzü güvenle teslim alabilirsiniz.

Hızlı Sipariş Güvenilir Teslimat

Gurmenin Sepeti garantisiyle aldığınız her sebze, meyve ya da gıda ürünü, en çabuk ve güvenli şekilde adresinize ulaştırılır.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!