Aronya Meyvesi Siparişi
Aronya Meyvesi Siparişi

Organik Aronya Meyvesi (KG) (aronia)

Organik Aronya Meyvesi Siparişi 

Aronya Meyvesi Nedir?  

Antioksidan seviyesi çok çok yüksek olan aronya ile tanışın! Aronia Melonacarpa Elliott çalı bitkisinden elde edilen aronya, üzümsü meyveler kategorisinde en yüksek antioksidan, ORAC ve OPC değerlerine sahip olan meyvedir. Birçok hastalığa derman olan Aronyanın insan sağlığına faydaları saymakla bitmez. Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde yetiştirilmeye uygun olan aronya günlük meyve ihtiyacınızı da karşılayacak niteliktedir. Sağlığa olumlu etkileri ile süper meyve olarak bilinen Aronya, her geçen gün popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Gelin mucize meyve aronyaya yakından bakalım. 
 

Aronyanın Faydaları

Kanser hücreleriyle olan savaşta büyük başarılar elde eden aronya, yüksek kolesterolü düşürme, kalp krizi riskini azaltma ve bağışıklık sistemini güçlendirme gibi faydaları ile çok daha sağlıklı bir vücuda sahip olmanıza olanak tanıyor. 
 

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Gün içerisinde bir porsiyon olarak tüketebileceğiniz aronya meyvesini, pek çok farklı şekilde yiyebilmek mümkün. Aronyayı kurutarak, yulaf ve yoğurt karışımınıza ekleyebileceğiniz gibi, yine kuru halini demleyerek meyve çayı olarak tüketebilirsiniz. Aronya meyvesini kurutulmuş haliyle, yetişkinlerin günlük maksimum 21 adet, 8 yaş ve üstü çocukların 7 adet,  8 yaş ve altı çocukların ise 3-4 adet tüketmesini tavsiye diyoruz. 1 Yaşından küçük bebeklerde etkisi tam olarak analiz edilmediği için kontrollü tüketilmesini önermekteyiz.
 

Aronya Siparişi

Süper meyve aronyanın sağlıklı etkilerinden yararlanmak için onu taze tüketmek önemli. Sizler de Aronya Siparişi vererek, taze ve sağlıklı meyvenin tadına varın. 
 

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Hızlı online sipariş ve teslimat politikamız sayesinde en sevdiğiniz meyveleri ayağınıza kadar hiç zahmetsizce getiriyoruz. Yolda hasar alma ihtimali bulunmaksızın, ilk günkü tadıyla tüketebileceğiniz harika lezzetleri siz isteyin biz getirelim. 
 

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor.  Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!  


100 gr için Besin Değerleri:

  • Enerji 1082 kJ - 259 kCal
  • Yağ 0,37 g
  • Karbonhidrat 57,4 g 
  • Protein 1 g 
  • Tuz 0,0 g
  • Şeker 17,5 g  

     

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR